2733
2734
من ده سال پیش دیدم . خدایی عالیه . برکینگ بد رو هم حتما ببین اونم خوبه

اره من اون زمان فک میکردم پسرونس از ماهواره میداد نگا نمیکردم کوچیک بودم.ولی واقعا بی نقصه.بریکینگ بد هم دیدم عالیهههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره میرسه .... بقیه فصلا بد نیستن ولی این اخریه که با داعش و اینا قاطی میشه خوشم نمیاد

چون این سیزن رو خود دومنیک پورسل کارگردانی کرده و نویسنده و کارگردان اصلی نیستن. حیف کاش نمیساختن هرگز.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
2731
اره😭بیچاره تمام تلاش خودشو برا بقیه میکنه..ی قهرمان واقعی..سریال flashهم بازی کرده قشنگه؟

اینو ندیدم.. درمورد فرار از زندانم از کسی چیزی نپرس فقط خودت ببین...هرچند من چندبار دیدم و میدونم داستان چیه ولی هر سری جوری با استرس میدیدم که انگار اولین باره😂

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
اره تازه اومده. سینماییه البته. ولی دقیقا ماجرها از بعد از مرگ والتر وایته.

ایول حتما میبینم..مرسی.سریال فلش و دیدی؟همین مایکل بازی کرده...خوبه؟من بازیگراشو داخل سریال کماندار تو چن قسمت مهمان بودن دیدم.ولی مایکل نبود

2738
اینو ندیدم.. درمورد فرار از زندانم از کسی چیزی نپرس فقط خودت ببین...هرچند من چندبار دیدم و میدونم دا ...

دقیقا چنان استرس گرفتم انگار خودم داشتم فرار میکردم...

ایول حتما میبینم..مرسی.سریال فلش و دیدی؟همین مایکل بازی کرده...خوبه؟من بازیگراشو داخل سریال کماندار ...

نه شنیدم ولی ندیدم. من بعد از برکینگ بد الوده ی واکینگ دد شدم.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
 نه شنیدم ولی ندیدم. من بعد از برکینگ بد الوده ی واکینگ دد شدم.

اره منم گات ک گند زدن..بریکینگ بد.الانم فرار از زندان معتادش شدم...دکستر و شرلوکم ببین اگ ندیدی😀و همینطور وایکینگ ها

من فقط 1 اش رو دیدم

این شادمانی که اکنون در دست توست مدت زیادی نخواهد ماند.این دستان نرم کوچکی که دردست تو آشیانه دارد در حالیکه در افتاب قدم می زنی همیشه با تو نخواهد بود، همین گونه این پآهای کوچکی که در کنارت می دود و باصدای مشتاقی که بدون وقفه و باهیجان هزاران سوال از تو می کند تا ابد نیستند.این صورتهای قابل اعتماد که به طرف تو توجه می کنند، یابازوان کوچکی که بر گردن تو حلقه می شوند و لبان نرمی که بر روی گونه های تو فشار می آورند دایمی نیستند.قلب خودت را بر ایشان اارزانی بدار، روزهایشان را از شادی پر کن، در خوشی و شادمانی معصومانه شان شریک باش که طفولیت جز روزی بیش نیست و با چشم بر هم زدنی از دست خواهد رفت❤
2706