2726

دوستی گلم مرسی که راهنماییم کردین گفتید خواجه ربیع مناسبه بلد کلاهدوز و بعد هم سناباد ودراخرهم شاندیز طرقبه.من همهشونو رفتم اول رفتم خواجه ربیع قیمتاپایین بود اما کیفیت صفر بود یعنی بنظرم برا اون چوب و جنس زیاد بود بعد رفتم کلاهدوز که همون جنسای خواجه ربیع بود باقیمت بیشتر.سناباد هم که جنسا خوب بود اما همه ترک و گرجستانی بود جنس عالی اما قیمت بالا مبل زیر ۱۲ نبود همه بالا بود نهارخوری ۴نفره ۵تومن واماشاندیز قاطی بود تلفیقی از سنابادو کارای شرکتی که بنظر من برم همون برندای داخلیو بگیرم واقعا بهتر هست چون اولا داخلیه و قیمتش از خارجیه مناسب ترهست دوما چون برند معروف ان بهترین جنسای ایرانی کار شده سوما قیمتش تو کل ایران چون نماینده دارن یکیه و فرقی نداره و معمولا کارتهرانه و چهارما نصاب رایگان داره با گارانتی و شرکت ضمانت میکنه.پس میرم شهرستان خودمون همه رو شرکتی میگیرم نالا بین برندای ایرانی اگه  چیزیو گرفتین که خوبه لطفا معرفی کنید

امیدت به خدا باشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برند مبلمان پویا کارش عالیه تخت خواب هم ویولینو خوبه  سناچوب هم خوبع اما گرونه

مرسی عزیزم‌اینا سایتم دارن؟.اتفاقا سناچوبو دیدم‌چندتا کارشو قیمتاش نسبت به جنسش خوب بود بنظرم

امیدت به خدا باشه
اره دیگه این شرکتیا همینجوریه

شرکتیا گرون تره،اما کارگاه هایه کوچیک ساخت مبلو تخت خواب  که با مبل فروشیا همکاری دارن قیمتاشون ارزون تره،ما تخت خوابایه جدیدمونو همین طوری سفارش دادیم،خیلی خوب و به صرفه در اومد جنسشم عالیه خیلیم خوشگلن،قراره یه دست مبل جدیدم برا عید سفارش بدیم

مرسی عزیزم‌اینا سایتم دارن؟.اتفاقا سناچوبو دیدم‌چندتا کارشو قیمتاش نسبت به جنسش خوب بود بنظرم

بله همشون سایت دارن برندای خوبی هستن سرچ کنی میاد

من برای سرویس خواب مدل پالرمو از شرکت ویولینو رو پیشنهاد میکنم واقعا شیک و خاصه