2726
داره جذب میشه سمتش  رفت و آمدتو قطع کن

ب نظر من ک جذب شده 

ی سری گوشیم دسش بود خواهرم بهم پی ام داده بود رفتم اشپزخونه اومدم دیذم عکسای پروفایل خواهرم لود شده ینی زده روش نگاه کرده😏

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
نه خونه مامانمه چجوری دلم بیاد با مامانم قطع ارتباط کنم 😞هرجا مامانم باشه اونم هس دیگه من نرم ...

خب به مامانت بگو

بگو اگه میخای من بیام باید خواهرم درست بپوشه و تغییر رفتار بده

وگرنه به خاطر زندگیم مجبورم نیام

میسازم زندگی رو به سازم♥😍♥😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظر من ک جذب شده  ی سری گوشیم دسش بود خواهرم بهم پی ام داده بود رفتم اشپزخونه اومدم دیذم عکس ...

خب مگه خودش گوشی نداره که از گوشی خودش عکسها ببینه

اگه خوشش نمیاد چرا بعضی وقتا هی میپرسه مثلا نشر خواهرت راجب فلان چیز که خریذم چی بود یا خواهرتم مث ت ...

بخدا حساسی خعلی😂

نامزد منم میپرسه تازه میگه کاش مث خواهرت عاقل بودی

باید انقد اعتماد ب نفست بالا باشه اصن عین خیالت نباشه

عشق با هوس فرق میکنه فرق حسش باخواهرت شاید تمایز بین ایناس عاشقته ولی عاشق خواهرت ک قطعا نیس

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
2728
خب به مامانت بگو بگو اگه میخای من بیام باید خواهرم درست بپوشه و تغییر رفتار بده وگرنه به خاطر زندگ ...

تو تاپیکم‌نوشتم ک مامانم جونشو‌برا خواهرم میده من اوایل ب خواهرم تذکر دادم ک‌نکن اینکارارو‌ اگه همون اول مامانم جلوشو‌میگرف و پشت اون در نمیومد الان‌من از قلب درد بیدار نبودم من واقعا دارم از این حس دیوونه میشم ک نکنه خوشش میاد از خواهرم

باورت میشه شبا حالم بد میشه از شدت بیدار بودن خیلی اذیت میکنه الان ی هفتس شیر نمیخوره اما هنوز عادت ...

پسر منم خیلی بد شیر می‌خورد یعنی از چراغا که خاموش میشد شروع می‌کرد تا هوا که روشن میشد

حدودا 16،17 ماه روانی شدم تا از شیر گرفتمش😢

تو تاپیکم‌نوشتم ک مامانم جونشو‌برا خواهرم میده من اوایل ب خواهرم تذکر دادم ک‌نکن اینکارارو‌ اگه همون ...

چن سالته گلم؟اختلاف سنت با همسرت زیاده؟

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
بم میگه از وقتی میایی تو زندگیم بدیمنی میاری واسم 

😲😲😲بگو خودت بدیمنی وگرنه خود خدا هم گفته دختر روزی بیار هست وقتی هم شوهر کنه روزی با خودش میاره تو خونه شوهر

بخدا حساسی خعلی😂 نامزد منم میپرسه تازه میگه کاش مث خواهرت عاقل بودی باید انقد اعتماد ب نفست بالا ...

حساسسسم؟

ببخشیدا ولی خواهر شما دنبال مخ زدن مردای متاهل تا حالا بوده؟من خودم به شخصه چندبار این حرکتو دیدم از خواهرم 

شوهر من مییدونه خواهرم‌روش کرم داره ک برمیگرده ب من میکه خواهرت خیلی وقیحه ک ب خواهرش رحم‌نمیکنه 

خواهر شما انقد لباس کوتاهی جلو نامزدت میپوشه ک وقتی خم میشه بدنش میریزه بیرون؟یا پا به پای شما تیپ میزنه برا نامزدت؟؟

2706