2737
2734
عنوان

حال دلم خرابه

192 بازدید | 22 پست

خانم ها من یکسال که از نامزدم جدا شدم به خاطر اینکه یهو تغییر کرد سرد شد بی مهری می‌کرد زنگ نمیزد وقت نمیذاشت از بابت خرید و عروسی کاملا دروغ گفته بود منم با توجه به اینکه خیلی دوسش داشتم ولی با بودن کنارش احساس ترس داشتم،،، و جدا شدم،،،، الان مادرش میاد پیش دوستای مامانم یا پیش همسایه ها مون میگه دلم براش تنگ شده،،،، دوسش دارم،، بهش بگید برگرده،،، من سال خیلی سختی رو پشت سر گذاشتم تازه حال روحیم داشت بهتر میشد،،،،، زنام اومدن پیشم میگن آخه چرا جدا شدی،،،، این زن خوبیه، پسرشم خوبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مسخرس یکسال پیش دقیقا آخرین دعوامون به خاطر مادرش بود،،، زیر گوشش حرف میزد

خخ اصن اجازه نده پیشت حرفشو بزنن اصن دودل نشو 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
عزیزم خودت مهمی ببین با بودن کنارش حالت بهتره یا با نبودنش به هر حال بحث یک عمر زندگیه

من همه فکرامو کردم،، پیش مشاور رفتم،،، همه تلاشمم کردم،، ولی هیچ تلاشی نکرد منم جدا شدم وقتی دید تصمیمم جدیه اون موقع پشیمون شد که من کلا خودمو آماده کرده بودم

2738
من همه فکرامو کردم،، پیش مشاور رفتم،،، همه تلاشمم کردم،، ولی هیچ تلاشی نکرد منم جدا شدم وقتی دید تصم ...

پس آدمه بیخیالیه و خونسرد 

وااای پیر میشی با این آدم ولش کن بهش فکرم نکن

درکت میکنم عزیزم بی تفاوتی برای یک زن خیلی سخته

آخرش بابام دید دوباره بهم ريختم به پدرش زنگ زد گفت چرا زنت این ماجرا رو تموم نمیکنه،، یه وصلتی بوده صورت نگرفته،، قرار نیست بیاد پیش زنا همه ی زندگی و خواسته هارو بگه،. اونم گفت شرمنده حتما تذکر میدم

آخرش بابام دید دوباره بهم ريختم به پدرش زنگ زد گفت چرا زنت این ماجرا رو تموم نمیکنه،، یه وصلتی بوده ...

باز خدا رو شکر خانوادت درکت میکنن ان شالله درست میشه همه چی عزیزم

به نظرم برنگرد سمتش تازه حال روحیت خوب شده خرابش نکن .به نظر من که آدما به این راحتی تغییر نمیکنن . 

مشابه این اتفاق واسه برادر شوهرم افتاد همه گفتن به خانومت فرصت بده اخلاقش خوب شده اونم برگشت سمت خانومش یه مدت کوتاه خوب بودن ولی دوباره مثل روز اول شد ،حتی مشکلاتشون بیشترم شد .الانم خیلی پشیمونه ولی دیگه راهی نداره

2706