2733
2734
عنوان

شمام حس می کنین بچه این؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایا شکرت تنها نیستم 

منم بیست سالمه ولی حس میکنم خیلی بچه موندم 

حس میکنم به اندازه بیست سال زندگی نکردم ، تجربه کسب نکردم 

نمیتونم با سنم کنار بیام اصن معضلی شده برام

این زمین خانه ی حیرانی نیست                                                                         غیر یک شوخی کیهانی نیست
2731
اره واقعا.من انقدر دلم میخواد پیراهن چین دار عروسکی بپوشم ومو باز توی کوچه وخیابون برم که نگو

دلم اسباب بازی می خواد  به بهونه سرگرم و اروم کردن بچه ها باهوش بازی می کنم چون دلم اسباب بازی می خواد دلم به عروسکای سیسمونی خوشه از الاننقشه دارم واسشش

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
خدایا شکرت تنها نیستم  منم بیست سالمه ولی حس میکنم خیلی بچه موندم  حس میکنم به اندازه ...

واااایعین منی همه می گن حس می کنیم یه دختر کوچولو گوگلی مگولی هستی با قد خیلی بلند خخخخو 

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
دلم اسباب بازی می خواد    به بهونه سرگرم و اروم کردن بچه ها باهوش بازی می کنم چون دلم اسبا ...

خخخ منم بودم و الان گاهی میشم اینجوری خیلی دلم میخواس بچم دختر باشه ک اسباب بازیایه دخترونه داشته باشم .اخه همش حسرت اسباب بازی داشتم .اوایل مث بچه کوچولو ها با پسرم بازی میکردم ولی الان با اینکه مثل قبله همه چی ولی خسته میشمو حوصلپ سر میره .ولی من هرموقع تو مشکلات میافتم مث۸۰ ساله ها میشم و هر موقع شادم مث دختر بچه سه ساله .خودمم نفهمیدم چمه ۲۳ سالمه ۲۶ ابان میشم ۲۴ .ایشالله 

2738
دلم اسباب بازی می خواد    به بهونه سرگرم و اروم کردن بچه ها باهوش بازی می کنم چون دلم اسبا ...

😂😂😂انشالله بزودی عزیزدلم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍