2726
عنوان

هرکسی لیزر کک ومک کرده یادیده خواهش میکنم بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1027 بازدید | 24 پست
تورو خدا راس میگی؟ کدوم دکتر  میشه بپرسی بهم بگی در حقم خواهری میکنی

آره صورتشون خیلی خوب شده بود فقط باید همیشه مدام ضدآفتاب بزنن چون یکم پوست صورتو نازک میکنه و بعدش باید خیلی مراقبت کنی از پوست

یه دکتر شهرستان بود که بعد رفت خارج از کشور 

ولی دکترای دیگه هم انجام میدن و سرچ کنی توی نت خیلی مراکزا هست که انجام میدن

فقط پیش دکتر خوب برو و خوب تحقیق کن

در مورد آر اف و هایفو هم توی نت سرچ کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش میکنم هرکس اطلاعات داره بیاد بگه  با این کارتون کمک خیلی بزرگی بهم میکنین عزیزانم

سلام. عزیزم کاری کردی برا لیزر؟ چه روشی بهتره به نظرت؟

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"

سلام خوبی؟؟؟

عزیز دلم بازم اگر آمدی سایت بهم پیام بده 

اگر درمورد لیزر میتونم کمکت کنم ببخش ندیدم پیامتو من لیزر کردم 70درصد کلام رفت مال من کم بود   پر رنگ خیلی بدم میامد

وخدایی که نگه داشت دلم را از غم .......;وانگهی گفت کمی صبر و مدارا تا دم........🌼🌼
خواهش میکنم هرکس اطلاعات داره بیاد بگه  با این کارتون کمک خیلی بزرگی بهم میکنین عزیزانم

پسر عموی من خیلی بوره صورت و حتی دستاش هم پر کک مکن تاحالا ندیدم از کک مک بناله تازه ب نظرم خیلی جذابتره با کک مک.منم دارم ولی کمه زیاد نیس