2737
2734
عنوان

خدایا چیکار کنم بهم بگو این راه اشتباهه یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 591 بازدید | 46 پست
خیلی عاشقه خیلی ولی پول نداره و حمایت خانواده 

عاشقی تنها بدرد نمیخوره 

بره کار کنه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
حال داریا یه دفترچه بردار  از فردا تموم اونایی که سر دوراهی میذارنت اونایی که باعث رنجش ات میش ...

خیلی دوسش دارم خیلی خیلی دوسم داره 

مامانم اونقدر دوسم نداره

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مهم هارو نداره...بی پولی کاری میکنه ک عشق از یاد ادم بره...حمایت خانواده از پولم مهمتره...ناراحت نشو ...

وای خدا چیکار کنم؟😭😭😭😭الان میدونه سه شنبه میخوام برم داره دیووونه میشه نمیگه بمون میگه حق داری بری زندگیتو مشخص کنی ولی داره میمیره همش حالش بد میشه قرص میخوره همش فقط گریه میکنه اخه چطوری میتونم دلمو سنگ کنم و بزارمش کنار؟

تو رو بگیره تو بشین خونه بابات هر وقت پول دار شد ببرتت  میکنه اینکارو؟

یعنی چطوری؟ما دخترامون عقد میمونن ۲سال اینا 

منم میگم ۱سال نشون بمونیم تو این ۳سال نمیشه شرایط رو درست کرد منم کار میکنم؟

یعنی چطوری؟ما دخترامون عقد میمونن ۲سال اینا  منم میگم ۱سال نشون بمونیم تو این ۳سال نمیشه شرایط ...

برا چی نشه؟ میشه 

ولی باید بیاد نشونی عقدی چیزی حداقل بدونی هست اینجوری لنگ در هوا نمیشه فرصتا تو صرف اون کنی 

برا چی نشه؟ میشه  ولی باید بیاد نشونی عقدی چیزی حداقل بدونی هست اینجوری لنگ در هوا نمیشه فر ...

اره خوبه نه؟؟؟به نظرم تا عید یکم جمع و جور کنه نشون کنیم؟

2738
میکنه عزیزم خیلی سخت هم کار میکنه 

وای چه یادت میمونه تو‌کی جوا داده کی نداده😁

درامدش چقدره ؟

وقتی پول نداره نیاد جلو بهتره چون اونجوری شرایط سختر میشه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
وای چه یادت میمونه تو‌کی جوا داده کی نداده😁 درامدش چقدره ؟ وقتی پول نداره نیاد جلو بهتره چون اونج ...

اره حافظم خیلی خوبه متاسفانه ،۳وخورده ای 

اره حافظم خیلی خوبه متاسفانه ،۳وخورده ای 

نمیدونم دیگ باید شرایط خودتو بسنجی ببینی میتونی کنار بیای یا نه 

2706