2726
عنوان

بچه ها

313 بازدید | 30 پست

من دندونپزشکم

بعد بیمار مرد که میاد زیر دستم وقتی میخوام دندون فک بالا رو درست کنم کلا سینه هام ببخشید میچسبه به لپ اش😐

البته اسفنجیه و فاصلس 

بعد شوهرم خیلی حساس شده

شما که میرین دندونپزشکی اگه جنس مخالف براتون کار کنه حس خاصی پیدا میکنین ؟؟

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم هزینه کامپوزیت چنده؟؟؟؟ اینجاست که میگن از اب گل الود ماهی می گیری منظورشون به منه😀😀

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

من ی سری شوهرم رفت دندون پزشکی 

زنه رو قبلش دیدم انقد سینه هاش بزرگ بود ینی داشتم سکککته میکردم ک زودتر کار شوهرم تموم شه بیاد بیرون 🤦🏻‍♀️الان داغ دلم تازه شد

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
خخخ معمولا زنا حس خاص پیدا نمیکنن ولی اکثر مردا خیلی زود حس خاص پیدامیکنن

واقعا منحرفنا😐

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببخشید نمیتونم جلوی خندمو بگیرم😅😅😅😅

قیافه اون مرد رو اون زیر تصور کردم 😂😐😂😐😂😐😂

رو در اتاقت بنویس ورود آقایان ممنوع.🚫

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
حالا ک تاپیک زدی منم سوالمو بپرسم 😅دندونم درد میکنه ولی ظاهرش سالمه علتش چیه🥰

خرابی دندون زیاد ربطی به ظاهرش نداره

از رو عکس مشخص میشه

عزیزم هزینه کامپوزیت چنده؟؟؟؟ اینجاست که میگن از اب گل الود ماهی می گیری منظورشون به منه😀😀

الان ۵۰۰ تا۶۰۰

اول بیا دندونای منو درست کن که ذره ذره داره تو دهنم خرد میشه، بعداز اینکه درست کردی جواب سوالتو میدم

برو دانشکده دندون شهرتون

قیمتاشون خیلی پایینه

2706