2410
2553
عنوان

حیوون نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 34 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

اسی یعنی بوش انقدر بده که بیهوش شدی جواب ما رو نمیدی😀😀

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  
2714
سلام پسرک چطوره کرم خورده بود چیزی که نشد؟

سلام عزیزم با دکترش تماس گرفتم گفت ماست بده بخوره چند قاشق اگه چیزی باشه بالامیاره دادم مشکلی نبود الحمدلله.در حال حاضر هم درگیر دندونهاشه .

اوپرا جانم نی نی داری؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
هیچی یه بحث جدید بندازیم😐حوصلم خیلی سر رفته  شوهرمم هی یه نگاه بهم میکنه باز میخوابه😑

شوهر من بیهوش شده عین اسی😂😂😂

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

بد دهن و بی ادب نباشیم و فضای مجازی رو با حرف زدن نفرت انگیز آلوده نکنیم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
سلام عزیزم با دکترش تماس گرفتم گفت ماست بده بخوره چند قاشق اگه چیزی باشه بالامیاره دادم مشکلی نبود ا ...

ای جونم حتما تف تفی شده

بوسش کن

من نی نی ندارم

با همسرم‌ به این نتیجه رسیدیم‌ که بهتره والد بودن رو انتخاب نکنیم و خاله و عموی نی نی های دوستامون باشیم

😁
2706