1464
1411
عنوان

حیوون نباشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 34 پست

اسی یعنی بوش انقدر بده که بیهوش شدی جواب ما رو نمیدی😀😀

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436
سلام پسرک چطوره کرم خورده بود چیزی که نشد؟

سلام عزیزم با دکترش تماس گرفتم گفت ماست بده بخوره چند قاشق اگه چیزی باشه بالامیاره دادم مشکلی نبود الحمدلله.در حال حاضر هم درگیر دندونهاشه .

اوپرا جانم نی نی داری؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
هیچی یه بحث جدید بندازیم😐حوصلم خیلی سر رفته  شوهرمم هی یه نگاه بهم میکنه باز میخوابه😑

شوهر من بیهوش شده عین اسی😂😂😂

کسی رو که میخوادد بره دویدنو یادش بدید.                  یه لقمه نون و پنیرم واسش بزارید که وسط.                 راه ضعف نکنه برگرده  

بد دهن و بی ادب نباشیم و فضای مجازی رو با حرف زدن نفرت انگیز آلوده نکنیم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
سلام عزیزم با دکترش تماس گرفتم گفت ماست بده بخوره چند قاشق اگه چیزی باشه بالامیاره دادم مشکلی نبود ا ...

ای جونم حتما تف تفی شده

بوسش کن

من نی نی ندارم

با همسرم‌ به این نتیجه رسیدیم‌ که بهتره والد بودن رو انتخاب نکنیم و خاله و عموی نی نی های دوستامون باشیم

1444
ای جونم حتما تف تفی شده بوسش کن من نی نی ندارم با همسرم‌ به این نتیجه رسیدیم‌ که بهتره والد بودن ...

ممنون 🌹

تصمیم عجیب و بزرگیه

ان شاء الله بهترین راه و بهترین تصمیم و بهترین عاقبت نصیب شما و همسرت بشه🌹

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند

حالا ک انقد گفتی سیرنخورید من لج میکنم و میخورم

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 
خوج بحالت این تا منو سفت نگیره خوابش نمیبره😑

خوبه که بهت ابراز محبت میکنه عشقتون همیشه پایدار عزیزم

ولی اتفاقا همه جای دنیا بیشتر از اینجا سیر پیاز میخورن

از این نظر ایرانیا خیلی کم سیر میخورن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
1418