1464
1459
عنوان

بچه ها بدون جبهه گرفتن نظرتونو بگین

934 بازدید | 106 پست

من با یکی دوستم

خیلی دوسش دارم

خودشم میدونه، بارها قهر کردیم و جدا شدیم دوباره برگشتیم باهام

آخرین بار ک قهر کردیم و طولانی شد، بعد ک برگشت گف من رفتنی نیسم، اخرم برمیگردم پیش خودت

و اینکه از اول گفته ازدواج ن، دوستی، منم دوسش داشتم موندم باهاش

میگه وقتی حرف ازدواج میشه فک میکنم منو واسه ازدواج فقط میخای، من میخام خودمو بخای

چن روز پیش داشتیم صحبت میکردیم، داشتم از دوستم میگفتم، گف همه دوستات متاهل شدن فقط تو مجرد موندی، گفتم خب پس منم الان میرم متاهل میشم(نخاستم بگم بیا تو منو بگیر منم متاهل بشم.... ) 

زد ب نشنیدن گف کی بیام خاستگاریت تو هم متاهل بشی

ب شوخی گفتم الان پاشو بیا بعدش خندیدم

اونم خندید و بحث عوض شد

من دوسش دارم و دوس دارم باهاش ازدواج کنم😔😔😔

ب نظرتون اونم نظرش عوض شده یا ممکنه عوض بشه و بخاد ازدواج کنه

روزگاریست ک شیطان فریاد می زند:آدم پیدا کنید،سجده خواهم کرد

غوداااا جبهه گرفتم

امیدوارم خدا ب توهم بده ک انقد  حسرت زندگی بقیه رو نخوری و عقده هاتو تو مجازی خالی نکنی❤️                                        دوست عزیز وقتی ریپلای نکردم یعنی با شما حرف نزدم پس لطف کن وقتی دارم با کسه دیگه ای حرف میزنم ریپلای نکن و نظرتو ب من تحمیل نکن 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436

چ بد از اینکه اینهمه دوسش داری و تو رابطه پاش موندی اما حرف ازدواج نمیزنه😔

در و وا کن ممدم در و وا کن ممدم میخوام بیام به دیدنت تا بگم دوستت دارم قربون عطر پیرهنت             با تشکر از niloofar_27
1447

خوب چرا زدی به خنده .بهش میکفتی اتفاقا برام خواستگار میهواد بیاد خوانوادمم موافقا بزار اگه میخواد بیاد بیاد دیگه چرا میزنی به شوخی وخنده

یه دختر 👸که عاشق نم نم بارون☔☁وقهوه ترکه☕

یه چیز بگم . کسی که یم گه می خوام منو بخوای و نه به خار ازدواج . فلسفه ازدواج چیه . ازدواج دقیقا یعنی داشتن کسی برای همه عمر و از دست ندادنش . این اقا نمی خواد‌مسئولیت ازدواج به عهده بگیره وگرنه خودمو بخوای نه به خاطر ازدواج چه صیغه ایه  به حق چیزای ندیده ونشنیده 

1418

لطفا اشتباه منو تکرار نکن چون نمیاد فقط میخواسته ببینه تو ازدواج میکنی یا نه مطمعن باش نمیاد یه موقع گول خواسته هاشو نخوری

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش باش که هرکه راز داند داند که خوشی خوشی کشاند

چند سالته؟ فرصتای خوبتو بخاطر این آقا از دست ندی یوقت!

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش میدانستی و میفهمیدی که برای داشتنت دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت.پرنسای مامان بمون واسم...❤❤❤

احتمال این که ی پسر تو دوستی بیاد خواستگاری تو چند ماه اول زیاده 

بره تو چند سال کم میشه😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
1450