2726

مگه میشه کسی به نژادت توهین کنه و تو بهش بخندی 

🤔باید به عقل طرف شک کرد 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا ایرانی بودن همچین آش دهن سوزی هم نیست که مایه افتخار باشه و روش متعصب باشیم    

بحث وطنه نه دولت 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
اگه گوسفند یا سگ  بودم حتما تعصب داشتم ولی چون آدمم عصبیت رو از زندگی ام دور نگه میدارم

چقد باشعور

2728
نه بحث وطنه نه بحث دولت     بحث نژاده

شما میگی رو ایران نباید تعصب داشت

نه بحث وطنه نه بحث دولت     بحث نژاده

جبهه نگیریا برام سوال شد احیانا نژادت یه نژاد اروپایی بود اون موقع دهن سوز بود؟قصدم دعوا نیستا بخدا فقط سوال شد برام

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

بچه ها نژاد اریایی دقیقا شامل کیا میشه؟کل ایران؟،یا فقط فارس ها؟

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

من ب سه تا چیز خیلی تعصب دارم خانوادم دینم کشورم 

والسلام

امروز که زنده ای زندگی کن.فردا خواهی مرد همان طور که یک ساعت پیش بایست مرده باشی وقتی که سراسر زندگی ات دربرابر ابدیت لحظه ای بیش نیس چه جای آن است که خود را عذاب دهی.
جبهه نگیریا برام سوال شد احیانا نژادت یه نژاد اروپایی بود اون موقع دهن سوز بود؟قصدم دعوا نیستا بخدا ...

نه عزیزم

هیچ نژادی به دیگر نژادها برتری نداره

ماها هم مثل بقیه دنیا چیز خاصی نیستیم که روش متعصب باشیم

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
نه عزیزم هیچ نژادی به دیگر نژادها برتری نداره ماها هم مثل بقیه دنیا چیز خاصی نیستیم که روش متعصب ب ...

خخخخ اهان از اون لحاظ مرسی

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

من چندروز یبار سر میزدم اینجا اما عضو نبودم،امشب دیدم تاپیک جذابه و بعضیا خیلی تز روشنفکری برداشتن نشد چیزی نگمم،ببینید دوستان تعصب رو خاک و ملیت نشونه غیرته و همه کشورا دارن،پس واسه روشنفکر بنظر رسیدن نگید ایران چیه و...مثلا همین چندوقت پیش جی جی حدید بخاطر یه شوخی جازه ورود به چین رو بهش ندادن،شما به هر ملیتی توهین کنی ناراحت میشه،بعضیاتون گفتین 2500سال پیش یه چیزی بودیم افتخار نداره مهم الانه!اگه الان میشینید حسرت میخورید که چرا مثل ژاپن و کانادا و..نیستیم دلیلشش ایران قشنگمون نیست،دلیلش خودمونیم،ما ملت این کشوریم،ما این کشورو داریم میسازیسم،هرچیی هست دلیلش خود ماییم،دوستم اتریشه،میگفت به حدی فاشیستن که یکیشون توخیابون چون ایرانیه بهش تف کرده،این رفته به پلیس گفته پلیسم انگار نه انگار،مسلما به یه ژاپنی بگی چشم تنگ واینمیسه نگات کنه،پس غیرت رو ملیت تو همه کشورا هست

2706