2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نژاد پرستی خوب نیست ولی باید رو نژاد مون تعصب داشته باشیم.تعصب یعنی غیرت

البته تعصب کور و غیرعقلانی مذمومه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

اصن یذره هم تعصب ندارم😐

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

والا اگه من تو آذربایجان بدنیا میومدم ترک میشدم اگه کردستان بدنیا میومدم کرد میشدم اگه لرستان بدنیا میومدم لر میشدم اگه بلوچستان بلوچ اگه گیلان گیلک اگه ....پس خیلی متعصب نباشین چون خودتون نژادتونو انتخاب نکردین 

تیکر تولد دختر نازنینمه 
اون مال گربس . نژاد ما اریاییه 

ما در سرزمین پرشیا زندگی میکنیم و بهمون میگن پرشین یا پارسین و صحبت ایشون درسته

آریا اسم پندار و خاک سرزمینمونه که ایران ازش گرفته شده

جواب توهینو دادن تعصب نیس من حتی اگه به ناحق به ملتا و شهرای دیگه توهین بشه جوابشونو می دم

دوم اینکه من آذریم زبونمم دوس دارم ولی حاضرم تیکه تیکه بشم اصلا لال بشم ولی هیچ آسیبی به کشورم نرسه چون خونه منه و هرچه قدرم بد عاشقشم و هرکی بهش آسیب بزنه خرخرشو می جوم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
2706