1464
1411

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

تعصب کلا چیز خوبی نیست... نژاد، رنگ ، اقلیت اکثریت این چیزا مهم نیستن... ادم باید به خصیصه های رفتاری خودش افتخار کنه به چیزایی که خودش به دست اورده نه چیزایی که از اول روش بوده...مثلا یه عمر به تمدن ۲۵۰۰ ساله مون می بالیم ولی خیلی از ملت ها بدون هیچ پیشینه و تمدنی از ما جلو زدن... چون به فکر عمل بودن نه مثل ما فقط دنبال افتخار به تاریخی که هیچ نقشی توش نداشتیم.

اون که رفته دیگه هیچ وقت نمیاد...
1473
1334
1476

اصن یذره هم تعصب ندارم😐

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

هیچی

تو این قرن و این حرفا مسخر و جاهلاس به نظرم

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         
1457