1464
1411
عنوان

تاپیک دوباره (عکس)۵ مین😊

260 بازدید | 32 پست

از اونجایی که خودم به عکسا نمیرسم خیلی حرص میخورم(درک میکنم😂) ۵ دقیقه بعد عکس میزارم که همه برسن 

میخوام حدس بزنید من و شوهرم بهمون میخوره چند سالمون باشه😊 

من‌عاشق چشمت شدم شاید کمی هم بیشتر

😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

گذاش لایکن کنید

بعد از ی سقط و با وجود رحم دوشاخ مهرماه  میرم واسه اقدام دعاکنید خدابهم ی جفت دوقلو پسر و دختر سالم بده قول میدم قدرشونو بدونم میشه واسه حاجت دلم ی صلوات مهمونم کنی؟❤💋دعا کنید این ماه تیکرم واقعی بشه خداجونم میدونم ک ناامیدم نمیکنی🙏
1436

دوست دارم استارتر دوبار ءذاشتی دوبارشم ندیدم 😣

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
1447
1418
1437