2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

فرستادم عزیزم😊

انشاالله همه چی درست میشه بخند خوشگلم خدا بزرگه😙

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...
ایشالا به حق همین رحمت الهی که صداش داره به گوشم میرسه دلت آروم بشه عزیزم 😘

واسه منم دعا کن امشب تا فردا شب پر از استرسم دعا کنید اونی ک میخوام بشه

ی شب خسته و کلافه از کارای روزمره در حالی ک پسر کوچیکمو گذاشته بودم روی پام و تکونش میدادم ک خوابش ببره پسردوسالم اومد جلوم وایساد گفت مامان دُمّه هامو میبندی؟نگاش کردم اشک تو چشام حلقه زد گفتم آره ک میبندم عمر مامان!با بستن آخرین دکمه، ی قطره اشک از رو گونم سر خورد اومد پایین...وقتی داشتم دکمه هاشو میبستم ب این فکر کردم ک چند سال دیگه پسرم اونقدر بزرگ میشه ک دیگه ب دکمه نمیگه دُمّه و اون روز قطعا خودش دکمه هاشو میبنده همون لحظه دلم واسه لحظه ای ک دکمه هاشو میبستم تنگ شد...
واسه منم دعا کن امشب تا فردا شب پر از استرسم دعا کنید اونی ک میخوام بشه

عزیزم من خودم یه زمانی از این جمله متنفر بودم ولی حالا به شما میگم انشالا چیزی اتفاق بیفته که به صلاحته. ۵ سال با یک نفر توی رابطه بودم و به هر دری میزدیم نمیشد ازدواج کنیم تا نهایتا بهم خیانت کرد و بعدش همسرم سر راهم قرار گرفت و الان که از دور به اون رابطه نگاه میکنم میگم خدا رو شکر که نشد! الانم ۲ ساله که بچه دار نشدم ولی میگم اینم یکی از مراحل زندگیمه کخ باید بگذره پس توام غصه نخور ایشالا هر آنچه صلاحته اتفاق بیفته