1464
1459
عنوان

تو رو خدا بگین چیکار کنم الان

172 بازدید | 20 پست

شوهرم کارش یه جای دیگس آخرین روزی که اینجا بود یه پیام تو اینستاش دیدم با یه دختره حرف زده بود در مورد شغلش و اسم و سن.. همه رو هم یه جورایی دروغ گفته بود از بازی کوئیز شروع شده بوده ظاهرا بعد اومده بودن اینستا آخرم دختره عکس خواسته بود عکس یکی دیگه رو فرستاده بود بعدم گفته بود میخوام پاک کنم و بلاک کرده بعدم اینستا رو پاک کرده نمیدونسته باید دیلیت اکانت کنه من متوجه شدم زد زیرش گفت دوستم یه لحظه واسم نصب کرده منم دیدم به درد نمیخوره همون موقع پاک کردم حتما اون اومده به صفحم دسترسی داشته کلیم قسم اینا فک کرده من باورش کردم ولی میدونم دروغ میگه مطمئنم کلیم عصبانی شدو میگفت خودمو میکشم جوری شده که کابوس شبانه میبینم از بس ترسيدم الان نزدیک یک ماه میگذره منتظر بودم بیاد باهاش برم پیش مشاور الان برگشته فک میکنه من یادم رفته ولی خیلی از دستش ناراحتمو انگار از چشمم افتاده که رفته به دختره گفته مجردم دیگه هیچ کدوم از خوبیاش انگار به چشمم نمیاد قبلا تو مایه های همین هم خطا کرده بود قول داده بود هیچ جوره تکرار نکنه 

الان چیکار کنم دوباره باهاش مطرح کنم یا نه اصلا بهش بگم فهميدم دروغ گفته یا نه ضمن اینکه حسابیم ازش میترسم تو عصبانیت آدم ترسناکی میشه میترسم بلایی سر خودش بیاره 

خیلی سخته قلبت پر از درد باشه ولی نتونی چیزی بگی باید همش صبوری کنم و صبوری آخه تا کی 

به نظرتون با یه بزرگتر مطرح کنم باهاش حرف بزنیم که یه وقت این اداها نیاد 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

اینطوری میکنید که رابطه رو خراب میکنید خب خطا های ریز روچرا گوش زد میکنید خب نمیگید باخودتون مردها الان میگن ببخشید فردامیگن دیگه خودشم میدونه وتکرار البته خداکنه همسرتون این کار روتکرار نکنن ولی باورکنید آیندتون رو خراب میکنید فقط الان باید بامحبت جذبش کرد با سردی اونم سرد میشه

1473
خب شاید راست گفته اگر میخواست خیانت کنه که عکس خودشو میزاشت به دختره هم دروغ نمیگفت

چ ربطی داره

خیانتکاره ولی ترسوعه عزیزم

یا میترسه بشناسنش 

یا اینکه طرف مثلا یه زمانی عکسشو ب کسی نشون نده و....

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
خب شاید راست گفته اگر میخواست خیانت کنه که عکس خودشو میزاشت به دختره هم دروغ نمیگفت

آخه سریو که درد نمیکنه دستمال نمیبندن اصلا چرا تا همین جاش پیش رفت که فقط خودشو از چشمم بندازه چجوری دلش اومده با منو یه بچه بره به یکی بگه مجردم 😢

اگه فقط یه چت ساده تو اینستا بوده جدی نگیر من مرد هستم جنس مردها اکثر همینه دوس دارن گاهی یه چتی کنن با این اون ولی تفریحی نه جدی البته من مخالفم همینم درست نیست...با دختره قرار ملاقات گذاشته رفتن همو دیدن اگه اینجوری بوده که حق دارید کارش اشتباه بوده ....کدوم حالت بوده

عزیزم فراموش کن. حالا که میتونی مدیریت کنی بحرانو خرابش نکن... گیرم دروغ گفته باشه داره تلاششو میکنه مخفی کنه اما دستشو رو کنی فردا تو روت بگه عجب کردم خوبه...چرا الکی زندگیتونو به کام هم تلخ میکنین ...  شاید راست گفته باشه بعد پاپیچ شدنت بی اعتمادیتو میرسونه... فردا میگه من که کاری نکردم پس نشم آش نخورده و دهن سوخته...

1444
چ ربطی داره خیانتکاره ولی ترسوعه عزیزم یا میترسه بشناسنش  یا اینکه طرف مثلا یه زمانی عکسشو ب ...

چی بگم والا.خودت بهتر میشناسیش.ولی زیاد بهش گیر نده درسته  شیطنت بدی کرده ولی اگر گیر بدی بدتر میکنه شاید خودش متوجه اشتباهش شده.پاک کرده اینستاش رو

اگه فقط یه چت ساده تو اینستا بوده جدی نگیر من مرد هستم جنس مردها اکثر همینه دوس دارن گاهی یه چتی کنن ...

حالت اولی 

حالا که شما مردی بگید کار من خوبه دارم تلافی میکنم؟! البته نه اونجوری ولی میخوام درس خوبی بهش بدم منم رفتم عضو یه گروه شدم واتساپ واسم مدام پیام میاد که بیا آشنا بشیم و فلان منم به چند تا جواب هایی که به دختره داده بود عینا جواب دادم مثلا دختره اصرار کرده بود عکس بده شوهرم گفته بود بخواب منم الان دقیقا همون حرفا رو تا حدودی به این مزاحما زدم😓

بیخیال شو ...گفتنش هیچ دردی و دوا نمی کنه بنظرم..حالا برای چی از چشمت افتاده ..بلاک کرده بعد یه کنجک ...

خب ندارم کسی که دست میذاره رو قرآن قسم دروغ میخوره رو هیچ جوره قبول ندارم 

چ ربطی داره خیانتکاره ولی ترسوعه عزیزم یا میترسه بشناسنش  یا اینکه طرف مثلا یه زمانی عکسشو ب ...

از من می‌ترسه حتما دیگه وگرنه با خیال راحت به کارش ادامه می‌داد بدش نمیاد 

عزیزم شما کار شوهرتو تلافی نکن. ممکنه بعدا واست دردسر بزرگی بشه. اگه خیلی حرصت گرفته با بی اعتنایی تلافی کن، ولی نه با حرف زدن با غریبه. اصولا مردها همشون همینن.یه ذره آب ببینن شناگر ماهر میشن. پس فکر نکن که فقط شما دچار این مشکل شدی. سعی کن به خودت سخت نگیزی و خودتو اذیت نکنی که فشار عصبی روی جسم تاثیر میزاره و بیماری ایجاد میکنه.

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
اینطوری میکنید که رابطه رو خراب میکنید خب خطا های ریز روچرا گوش زد میکنید خب نمیگید باخودتون مردها ا ...

خیلی ناراحتم به خدا نمیدونم چجوری فراموش کنم چجوری دل خودمو خنک کنم عرض یک هفته من شش کیلو کم کردم قلبم تیر می‌کشید دستم بی حس شده بود انگار یه تیر زده تو قلبم میدونم خیانت اونجوری نبوده ولی عروسیمون با یه کار مشابه همین داشت به طلاق ختم می‌کرد اومد به پام افتاد که ببخشم تا بهش فرصت دادم بازم تکرار میکنه آخه به چه قیمتی

عزیزم شما کار شوهرتو تلافی نکن. ممکنه بعدا واست دردسر بزرگی بشه. اگه خیلی حرصت گرفته با بی اعتنایی ت ...

دوست دارم یه کمم اون ترس از دست دادن منو داشته باشه 😓 به‌خدا سریع طرفو بلاک میکنم ولی میخوام ببينه منم بخوام میتونم بد بشم 

1457