2726
عنوان

زایمان طبیعی رایگان کدوم بیمارستان ها هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4204 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بیمارستان امام حسین..

خودم اونجاعشقموبه دنیااوردم طبیعی وفقط نزدیک ۳۰۰هزینه های بخش و...شد

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

آیت الله کاشانی کاملا رایگانه با دفترچه تامین اجتماعی.بیمارستان مهدیه و اکبر آبادی هم ی مقدار خیلی کم میگیرن.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
عزیزم حالا از زندگی با همسرت راضی هستی؟ تونسته برات جبران کنه؟

از خونه پدريم خيلي بهتر اينجا حداقل خورد هوراك خوب سقفي دارم 

ولي هميشه زخم زبون هست

ترس اينكه بيرونم كنه هم هست جايي براي موندن ندارم ا

اونم سو استفادگر

بازم خدارو شكر 

بیمه سلامت برای هر نفر سالی 270 تومنه تازه اگه اثبات کنی همونم نداری ازت نمیگیرن درضمن بیمه زنان خان ...

سلامت اول باید من برم زیر پوشش بعد خانمم بیاد زیر پوشش من که منم نمیتونم بیمه سلامت بگیرم داستان داره اینجا جاش نیست بخوام بگم تنها راهم همون زنان خانه دار از اون طرفم بچه هست حق مادرش رو بگیره

2706