2703
2553

سلام

من خانومم ۱۹ هفته هست حاملس خونمم شرق تهران هست خودم کارگرم و بیمه نیستم برا خانومم میخوام بیمه زنان خانه دار رد کنم برا همین دفترچه بیمه تامیین اجتماعیش ۱ ماه دیگه میاد 

الان برا زایمانش پیگیری کردیم میلاد رو بهمون معرفی کردن که هم چون دفترچه نداریم نمیتونیم اقدام کنیمقبل از ۲۰ هفتگی هم نوبت گرفتنش مکافات هست

موندیم کدوم بیمارستان بریم که رایگان باشه با دفترچه تامیین اجتماعی بعد خانومم رو یک ماه دیگه برا تشکیل پرونده قبول کنه و مثل میلاد مسخره بازی نداشته باشه از نوبت گیری تا این داستان قبل از بیست هفتگی

بچه اولمون هم هست نمیخوام زیاد اذیت بشه تو رو خدا اگه جایی رو میشناسید و تجربه ای دارین بگین که منم به یه راه حل خوب برسم انقدر فکر کردیم کلافه شدیم

من یه بار خوندم 

بیمارستان رویان رسالت 

زیر پل سیدخندان 

طبیعی رایگانه 

بنر زده بود 

اونجام خوبه

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
شما كه پول بيمارستان نداري چطور ميخواي ازيك بچه پرستاري كني مثل من تو حسرت همه چيز بمونه 

حسرت چرا؟؟؟

‏بد شو چشماتو ببند خوب شو چشماتو باز کن ببین کی کنارته دستاشو ببوس
2714

ببمه سلامت بگیرید خب زنان خانه دار واسه چی . ! همه بیمارستانای دولتی موظفند با بیمه سلامت پرونده تشکیل بدن هزینه ام خیلی جزئیه واسه طبیعی

و خدایی که به شدت کافیست ... 

بیمه سلامت برای هر نفر سالی 270 تومنه تازه اگه اثبات کنی همونم نداری ازت نمیگیرن درضمن بیمه زنان خانه دار اگه خانومتون دور از جون فوت کنه بیمه ش به شما تعلق نمیگیره میتونین برای خودتون مشاغل ازاد رد کنین عین زنان خانه داره نرخش

2706