2410
2553
عنوان

عینکا بیان از مشکلات عینکی بودن بگیم و چاره جویی کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 2923 بازدید | 129 پست
من یکی از آرزوهام اینه که بتونم چشمامو عمل کنم. چون  یه داروهای خاص میخورم نمیتونم لیزیک و لازک ...

عمل اسمایل؟ 

فشار زایمان طبیعی بچه ها گفتن دروغه گفتن شیردهی چشم رو دوباره  ضعیف میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکیش دو هفتادو پنج یکیش دو و نیم

نه خوبه اینکه چیزی نی.بدون عینکم میتونی خودتو اداره کنی اما من بدون عینک رسما باید از دستم میگرف یکی.خداروشکر راحت شدم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
من یکی از آرزوهام اینه که بتونم چشمامو عمل کنم. چون  یه داروهای خاص میخورم نمیتونم لیزیک و لازک ...

عمل خیلی سخته، تن شاالله که بچه میاری و عمل میکنی راحت میشی

2720
اره میتونم ولی عادت کردم بهش 

🤓

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2714
عمل اسمایل؟  فشار زایمان طبیعی بچه ها گفتن دروغه گفتن شیردهی چشم رو دوباره  ضعیف میکنه

نه، عملICL ، سرچ کن راجع بهش. اسمایل نیست اسمش. من الان سرچ کردم همون ICL بود، یکی از فامیلامون عمل کر ه خیلی راضیه. تازه چشاش خیلیی ضعیف بوده، شماره چشم پن ۲ هستش بدون آستیگمات. ولی فکر نکنم  شیردهی چشم رو ضعیف کنه ها، باید اونم سرچ کنم😉

استیگمات باشه نمیشه عمل کرد؟

چرا مال فامیلمون آستیگمات بود. فقط گرونتر میشه. مال اون چون شماره چشماش فکر کنم ۱۲ بود و آستیگماتم بود، ۲۵ میلیون شد. حالا من مال خودمو نمیدونم چند میشه. باید برم دکتر قیمت بگیرم. گرونه خیلی

از سختیای عینکی بودن یکی هم موقع ورزش کردنه

هی لیز میخوره میاد پایین

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2706