1464
1459

وقتی تو سرما بیرونی میای خونه کاملا کور میشی کل شیشه رو بخار میگیره( شیشیه اش مثلا ضد بخار ولی فرقی نداره😐)

بارون و برف هم که نیاز به برف پاکن داری، در بیاری هم که جایی رو نمیبینی😭😨

دیگه؟....

بگو، بخند،زندگی کن:-) 

من بچگی چشامو میچسبوندم به تلویزیون که عینکی بشم عشق عینک بودم😂

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

چرا لنز نمیذاری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1473

وای دقیقا این مشکلات خیلی رو مخمه!!!

یا مثلا اگه کثیف باشه حتی یه لک هم مجبوری هی تمیزش کنی من الان حدودا ۱۲ ساله عینیکم ولی عادت نکردم

To be beautiful means to be yourself! You don’t need to be accepted by others you need to accept yourself.
استخرررر  دوستاتو‌ گم کنی بیچاره شدی من خودم دوس ندارم با عینک برقصم 😀

ینی انقد ضعیفه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عینکم شکسته سه هفته ست 😐😐

تف به شهر بدون امکانات...باید برم مرکز استان بخرم عینک 

حالم ندارم برم🤕🤕

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
من بچگی چشامو میچسبوندم به تلویزیون که عینکی بشم عشق عینک بودم😂

😂😂😂😂 

منم انقدر عینک خواهرم رو کش رفتم زدم تا آخر عینکی شدم

و الان خیلی پشیمونم😭

1447

موقع چایی خوردن شیشه عینکم‌بخار میگیره ...ی بار خونه مادر شوهرم غذا رو‌گاز بود رفتم‌ در قابلمه رو‌باز کردم‌گفتم به به عجب قرمه سبزی بعدش دیگه هیچجا رو ندیدم‌🤨 شیشهکاملا بخار گرفته بود مادر شوهرم انقدر خندید بهم 😄

استخرررر  دوستاتو‌ گم کنی بیچاره شدی من خودم دوس ندارم با عینک برقصم 😀

اخ تو عروسیا😂 ارایش میکنی عینک میزنی هیچی معلوم نیست

عینک در میاری جایی رو نمیبینی😂

😂😂😂😂  منم انقدر عینک خواهرم رو کش رفتم زدم تا آخر عینکی شدم و الان خیلی پشیمونم😭

اخییییی😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
موقع چایی خوردن شیشه عینکم‌بخار میگیره ...ی بار خونه مادر شوهرم غذا رو‌گاز بود رفتم‌ در قابلمه ...

واا🤣😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخ تو عروسیا😂 ارایش میکنی عینک میزنی هیچی معلوم نیست عینک در میاری جایی رو نمیبینی😂

دقیقا.من عروسی لنز میزاشتم اما خیلی اذیت میشدم

زندگی رو سختش نکنیم.نیازی نیس به هر حرفی و عملی عکس العمل نشون بدیم.عشقم پسرم   اسمم بتول نيست
بله من نیمه کور بودم.😅 عمل کردم.

وای خدا🤣😂😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لنز اذیت نمیکنه؟

دوست لنز میذاشت خیلی راضی بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1457