1464
1459

بذار  عزیزم

زنان یک جامعه را محدودکنید آنهارا توسری خور و حقیرکنید تمسخرشان کنید کاری کنید تا بزرگترین آرزویشان ازدواج باشد بلایی بر سر آنهابیاورید تا از اجتماع بترسد تخم تفکری در ذهن پدرانشان بکاریدتا ایمان بیاورند دخترانشان را در قفس پرورش دهند کتاب,علم،قلم و چکش را از دخترانشان بگیرید و به جای آن ملاقه و سوزن دستشان بدهید با جوانانشان‌کاری کنید تا ازجنس مخالفشان دورباشند ولی تمام تفکرشان پیش آنها باشد هرکس برای آزادی زنان تلاش کرد را بنده شیطان و دشمن خدابنامید ک او دشمن ما و ما خدای زمین هستیممن تضمین میدهم چنین جامعه ای هزارسال هم بگذرد پیشرفت‌نخواهدکرد (چگونه‌جهان‌را‌ اداره‌کنیم‌ چرچیل)

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1436

زود باش داره خوابم میبره

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸
8
فردا نهار چی درست کنم    

دمی گوجه😀

فقط 38 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسم یه صلوات بفرستی😢عاشق تو بودنمردانه ترین قولیست که با تمام زنانگی ام به خودم داده ام💏تیکر تولد دو سالگی پرنسس کوچولوی من👸
1418
زود باش به خودم قول دادم اخرین تاپیکه میام..میرم بخوابم

من یه ساعته این قولو به خودم میدم 🥴

آدما شاید تکراری بشن، ولی وقتی که برن "دیگه تکرار نمیشن"، پس تا هستن قدرشونو بدونید...
صفحه دو ميذارم كه نره گوگل

😑چه ربطی داره

اگه امضامو دیدی فقط یک لحظه به این فکر کن ک الان سالمی و با چشمات داری این متنو میخونی و میتونی با دستات تایپ کنی غصه نخور و نا امید نباش حتی همین دیدن ساده که واسه ما عادی شده ارزوی خیلی هاس پس بگو🌷خدایا شکرت❤️
1331