2733
2734
عنوان

خانوما یه سوال

142 بازدید | 15 پست

خداخیرتون بده اگه اطلاع دارین راهنماییم کنین😍😘

تا حالا شنیدین کسی از طریق واتس آپ یا تلگرام ریاضی و فیزیک تدریس کنه ؟!

اخه تو همین نی نی سایت خیلی ها پیشنهاد اموزش زبان از طریق سایت رو میدن میخاستم ببینم موردی سراغ دارین واسه ریاضی و فیزیک پیش نظام قدیم

به امید روزی که کرونا نابود شه 😇یک عدد معتاد به نی نی سایت   
بنظرم ریاضی و فیزیک رو باید بصورت حضوری اموزش ببینی

میدونم حضوری خیلی بهتره ولی بخاطر بچه کوچیکم امکان پذیر نیس واسه همین به فکر اموزش مجازی افتادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میخوای  کنکور بدی؟

باید تا شهریور پیش رو پاس کنم ریاضی فیزیک شیمی زیست و ادبیات سال 99 انشالله کنکور

آره عزیزم هستش (تو تلگرام) یه سری کانال ها هستن که فیلم های تدریس ونوس و حرف آخر و .. اینا رو میزاره ولی خدا میدونه کامله کامل نیس جواب میده نمیده من که به شخصه استفاده ای نکردم و به این فلیما هم اعتمادی ندارم 

ولی خب شنیدم که خوبه 

سایت آلا رو من خودم تا حدی میپسندم چون تو بعضی مباخث فقط شیمیشو دیدم و شنیدم که بقیشم خوبه سرچ کنی برات میاره 

آره عزیزم هستش (تو تلگرام) یه سری کانال ها هستن که فیلم های تدریس ونوس و حرف آخر و .. اینا رو میزاره ...

ممنونم دوست خوبم 

یعنی تو گوگل سرچ کنم یا تلگرام ؟

منم فعلا در حد پاس کردن این دوتا درس میخام یاد بگیرم تا بعد هم خدابزرگه

2738

چیزی به سال 99 نمونده 8 ماه و 11 روز خخخخ 

اگه منظورتون امتخانای مدرسس پاس میشن بعد کنکور همگی با یکم خوندن اونا چیزی نیستن !! اگه میخوای کنکور بدی حتما فکرش باش هرچه زودتر لهتر 

مبادا گول گذر زمان را بخورید خخخخخ ( حقیقتی محض تجربه کردماا که میگم😢😢 )

ممنونم دوست خوبم  یعنی تو گوگل سرچ کنم یا تلگرام ؟ منم فعلا در حد پاس کردن این دوتا درس میخام ...

خواهش میکنم گلم کاری نکردم 

من خودم کنکوری ام اگه سوالی داشتی خوشحال میشم بتونم کمکت کنم 

اره تو گوگل

ببخشید منظورتونو دقیقا متوجه نشدم  پاس شدن درس ریاضی فیزیک تو امتحانای پیش ؟! یا زدن این درسا ...

سلام گلم منظورم خوندن غیر حضوری درس ها بود کنکور هم به وقتش انشالله

سلام گلم منظورم خوندن غیر حضوری درس ها بود کنکور هم به وقتش انشالله

آها اونا هیچی بیخیال بابا همینجوری پاشو برو سر جلسه امتحان 3 4 تا برگس قبولی بابا اینا چیزی نیست نیازی به فیلم دیدن و اینام نیست خود کتاب درسی رو به علاوه خوندن چندین دور جزوه گلبرگ کافیه 

من فک گردم واسه کنکور میگین که فیلم معرفی کردم وگرنه واسه امتحان فیلمای کنکوری نگاه نکن گیج میشی اونا خیلی بازتر و تخصصی تره همون گتاب و گلبرگ زیادی هم میاد برا امتخان خخخخخ 

آها اونا هیچی بیخیال بابا همینجوری پاشو برو سر جلسه امتحان 3 4 تا برگس قبولی بابا اینا چیزی نیست نیا ...

مرسی مهربون من امشب رفتم صد تومن سی دی واسه ریاضی خریدم بقه رو هم از روی همون گلبرگ میخونم واسه کنکور هم شاید ازمایشی سال دیگه شرکت کنم 

2706