2726
عنوان

خییلی غمگینم مامانادرکم میکنن

313 بازدید | 35 پست

امروز باکلی شوق وسایل مهد پسرم بردم واسش که ازدر رفتم دیدم گفتن خانوم بهتره فعلا وسایلتون اگه میخواین ببرین اگرم میخواین یه گوشه نگه داریم فعلا یه مدت نیارینش!۴روزه داره میره😭😭دارمدق میکنم باورم نمیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا دق کنی حالا

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2728
دلیلشون پرخاشگری وکتک زدن مربی

وای علتش چیه باهمه اینجوریه یا فقط مربیش

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
وای علتش چیه باهمه اینجوریه یا فقط مربیش

نمیدونم ولی کلا چند ماه بود تو مهد قبلی اذیت میشد بچه ها میزدنش اینم یاد گرفته خودش اون مدلی شده،گفتم بیارم مهد جدید بهتر بشه که ..

2706