2733
2734
عنوان

خواهرا میاین دردودل😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1966 بازدید | 162 پست
چی بگم خواهرته نمیخوام یه وقت چیزی بگم ناراحت شی. من کلاً فقط با این مدل آدمه که نمیتونم رفت و آمد ک ...

من از خواهرم متنفرم چون همیشه ازارم داده انقد اذیتم کرده بود‌دوران مجردیم من مشکل قلب پیدا کرده بودم 

نمیدونم چرا از همون بچگی با حسادتای مسخرش منو ازار میداد من حلالش نمیکنم 

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
از جلو خشتکش کاملا مشخصا پشتم ک باسنش مشخصه لباسشم در حدی کوتاهه ک خم شه بدنش میزنه بیرون

حجاب داره جلو شوهرت؟یا نهمنظورم اینه تاپ و شلوارکه میگی لختیه یا چی؟حجاب مو داره و بلوز شلوار ولی بلوزش کوتاهه و شلوار تنگ؟ به چی میگی لختی نمیفهمم.   

آینده حتما" زیباست.🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از خواهرم متنفرم چون همیشه ازارم داده انقد اذیتم کرده بود‌دوران مجردیم من مشکل قلب پیدا کرده بودم ...

یه مدت قطع رابطه کن. خودت برو تنهایی مامانت اینا رو ببین صبحی بعد از ظهری شوهرت نیست. بگو خونشون رو ریختن بهم، روشون نمیشه جلوی تو. ببین چی میشه. دعوتشونم نکن. 

آینده حتما" زیباست.🥰
ای وای مواظب باش به نظرم اینجا جایی که باید کنترل کنی شدید. یه جوری جواب بده به شوهرت که حسابی بخوره ...

خودش دیذه رفتاراشو‌ک حتی با کارگر اثاث کشیمونم لاس میزد 

اون حال میکنه با رفتار خواهرم ک جلو با همه خوبه پشت فوش ک‌ب طرف میده حتی میدونه پشت سر خودشم حرف زده😑اما من نمیبینم‌ذره ای بدش بیاد 

2728
حجاب داره جلو شوهرت؟یا نهمنظورم اینه تاپ و شلوارکه میگی لختیه یا چی؟حجاب مو داره و بلوز شلوار ولی بل ...

تیشرت کوتاه باشلوار فوق العاده تنگ‌

تیشرتش اونقد‌کوتاهه میشینه میره بالا بدنش مشخص میشه یا بخواد خم شه تعارف کنه کلا میریزه بیرون

گلم بالاخره مادرمه من نرم اونا میان فامیل دورم نیس بگم سالی ی بار میاد اونم میپیچونم ک 

خواستن بیان بهونه بیار. رفتنی هم تنها برو. هر وقتم زنگ زد بگو مریضم سرم درد میکنه معده ام ناراحته شوهرم سرما خورده یکم از این چیزا. 

آینده حتما" زیباست.🥰
یه مدت قطع رابطه کن. خودت برو تنهایی مامانت اینا رو ببین صبحی بعد از ظهری شوهرت نیست. بگو خونشون رو ...

😞باشه عزیزم مرسی

خودش دیذه رفتاراشو‌ک حتی با کارگر اثاث کشیمونم لاس میزد  اون حال میکنه با رفتار خواهرم ک جلو ب ...

یه چیزی که شوهرت روش حساسه نقطه ضعفش ( هممون داریم دیگه ) بگو اینو رفته به فلانی ( اونی باشه که شوهرت ازش بدش میاد تو فامیل)  گفته منم خیلی دعواش کردم. بگو اعصابم رو خورد میکنه انقدر میره پشت سرت چرت و پرت میگه خسته ام کرده. نمیخوام دیگه ببینمش. 

آینده حتما" زیباست.🥰
2738
تیشرت کوتاه باشلوار فوق العاده تنگ‌ تیشرتش اونقد‌کوتاهه میشینه میره بالا بدنش مشخص میشه یا بخواد خم ...

ای بابا. سنش کم نیست که بگیم مامان و بابات تذکر بدن بهش درست میشه. 30 سالشه . چی بگم خیلی ناراحت شدم برات. خودم یه لحظه تنم لرزید از فکرش. خدا کمکت کنه. خواهرتم سر عقل بیاد. 

آینده حتما" زیباست.🥰
یه چیزی که شوهرت روش حساسه نقطه ضعفش ( هممون داریم دیگه ) بگو اینو رفته به فلانی ( اونی باشه که شوهر ...

شوهرم حساسه کسی عکس منو ببینه یا عکسمو کسی بزاره اینستا 

بهش میگم فک کنم عکسامونو میفرسته به دوس پسرش 

یا کفتم پشت سرمون ح میزنه انگار ن انگار اصلا بدش نمیاد ازش

ای بابا. سنش کم نیست که بگیم مامان و بابات تذکر بدن بهش درست میشه. 30 سالشه . چی بگم خیلی ناراحت شدم ...

میشه واسم دعا کنی من واقعا دارم اذیت میشم

میشه واسم دعا کنی من واقعا دارم اذیت میشم

آره عزیزم حتمآً همین الان کلی برات دعا کردم. ولی تا رابطه ای خدایی نکرده برقرار نشده تو دست بالا رو داری کنترلش کن. جوری از چشم شوهرت بنداز که دیگه نگاشم نکنه. 

آینده حتما" زیباست.🥰
آره عزیزم حتمآً همین الان کلی برات دعا کردم. ولی تا رابطه ای خدایی نکرده برقرار نشده تو دست بالا رو ...

هرررر کاری از دستم‌برمیومده کردم حتی ی سری خواهرم ب‌مامان شوهرم فوش داد‌‌ اما وقتی گفتم فرقی نکرد نمیدونم‌چرا حس نمیکنم بدش بیاد هرچی میگم 

2706