2726
جارى من ١٧٥ برادرشوهرم ١٦٠ باهم خوشن قد تو زندگى مهم نيس

نه قد مهمه نه قیافه

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم کی گفته مردای کرد بد اخلاقن والامن ندیدم بعدم در مورد مردای ترک من یه چیزایی از شوهرم شنیدم &n ...

نه اینکه همشون بداخلاق باشن ،مسلما اینطور نیست ولی درصدی هست دیگه اتفاقا مردای کورد خیلی هم غیور و خانواده دوست هستن .

مردای ترک هم توشون بداخلاق زیاد داره البته من قبول دارم چون از طرف مادری ترک تبریز هستم خودم و اینو به عینه دیدم.

شما هم ناراحت نشین عزیزم حالا یه حرفی بین خودمون خانوما زدم و قطعا حرف من سند و  معتبر نیست.

صحبتهای زنانه بود.خخخخخخ

نه اینکه همشون بداخلاق باشن ،مسلما اینطور نیست ولی درصدی هست دیگه اتفاقا مردای کورد خیلی هم غیور و خ ...

نه آخه چند بار تو همین نینی سایت دیدم در مورد مردای کورد بد حرف زدن آخه من خودم کوردم پس کو چرا همچین چیزی ندیدم نه اینکه ندارن همه جا بد وخوب داره ولی اینکه بگی وای مردای کرد بد اخلاقن بی انصافیه چون من پدرم وهمسرم ماهن اگه آدم یه مورد میبینه نباید که بگه همشون  

هوف این قدم شده معضل... منم 173هست قدم..... همیشه با خودم مشکل دارم حس میکنم ریادی بلندم

سلام.همسرت هم قدشون بلنده؟چقدر؟

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجل فَرَجَهُم
نه آخه چند بار تو همین نینی سایت دیدم در مورد مردای کورد بد حرف زدن آخه من خودم کوردم پس کو چرا همچی ...

شده قبول دارم حرف نون 

اتفاقا کوردا خیلی اصیل هستن ..

عزیزم چرا فکر میکنی کسی نمیگیرتت.منم 155 هستم گرفتنم    

قد بلند برای آقایون امتیازه. وگرنه خانم های کوتاه که خیلی هم با نمک و نازن. به قول یکی میگفت تو بغلی اند. زن خیلی بلند که اصلا خوب نیست