2737
2734

اسی جون کوتوله چیه اخه چند صفه اولو خوندم هی نوشتی کوتوله بابامو برادرشوهرمو دومادشون قد کوتاهن ولی اصلا ب چشم نمیاد بابام که تو مهربونی و صداقت زبون زد همه ست همه احترام میذارن ک تمجیدش میکنن

برادرشوهرم باشگا میره هیکلش رو فرمه اصلا بد ب نظر نمیرسه

دومادشونم قیافه خوبی داره و صاف و ساده ست کسی رو ندیدم درباره قدش نظر بده 

امکان نداره تو خیابون زن و شوهر همقد ببینم بگم وای کوتولن وای چه بزرگن وای فلان...😐

من خودمم قدم ۱۵۵هستش ب کسی چه قدمم دوس دارم

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی برام عجیبه که این تاپیک های قد همیشع صحنه توهین بخصوص به کسایی میشه که قد متوسط و یا کوتاه دارند 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2731

خودت قدت خوبه همسرت کوتاهه. ولی اگه همو دوس دارین اصلا ب این چیزا فک نکن. 

منم تفاوت قدیم با همسرم زیاد نیس اما دوسش دارم پذیرفتم همینجوری

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
2738
وای عزیزم خدا شما رو برای من رسوند ببین گلم دکتر هم برای دختر من تجویز کرد دو هفته پیش منم براش نگرف ...

عزیزم ما خواهرمو بردیم تهران دکتر من از مامانم اسم و شماره تلفن دکتره رو میپرسم حتما بهت میگم فقط اگه میشه دوسیمو قبول کن که یادم نره 

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
عزیزم اگه اشکال نداره میشه بگید اختلاف قدیتون چنده؟    

عزیزم چرا فکر میکنی کسی نمیگیرتت.منم 155 هستم گرفتنم   

در اینستاگرام از پیج م  دیدن کنید  niloo_kids_wear  انواع لباس بچگانه با کیفیت عالی و قیمت مناسب
قبول کردم گلم مرسی ممنون از لطفت 

کجایی هستین ؟

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
2706