2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پس تو حتمااااا شانس خوبی داری مطمئن باش شنیدی میگن نگااا طرف نه قد داره نه قیافه اما چه شوهری کرددد ...

حالا چرا اینقدر به خوشگلیت مینازی این چه طرز حرف زدنه

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
آرررررره دقیقا موافقم خیلی تعادل وزن تاثیر داره راستی کوتاهی قدش در چه حد دیده میشد داماد کم بود یا ...

158 شوهرش

نه به چشم نمیاد قد کوتاه زیاد داریم ما😅 بابای خودم 160

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
یعنی چی مهلا جان متوجه منظورت نشدم درست ببخشید

خواهش میکنم عزیزم

میگم که مرد هرچقدر هم که قدش کوچیک باشه بزرگتر از خانوم دیده میشه نمیدونم چون شانه هاش از خانوم اکثرا بزرگتره شماهم که خیلی خیلی خوبین خیالت راحت عزیزم

شما کوتاه نیستید زیلد یعنی تو ایران متوسطی

ولی نامزدتون چرا

معیارهای هر کس متفاوته برا من خیلیییییی قد و ظاهر مهمه حتی الان بعد از هجده سال زندگی مشترک عادی نمیشه برام

تازه من شوهرم ۱۸۰الان بنظرم کوتاهه😁ولی اگه برا شما مهم نیست که بیخیال بقیه زندگیتو بکن

اگه مهمه مثل الان اذیت میشی بهم بزن

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواهش میکنم عزیزم میگم که مرد هرچقدر هم که قدش کوچیک باشه بزرگتر از خانوم دیده میشه نمیدونم چون شان ...

فدات بشم مهلا اینقدر اینجا دوستای خوب دارم مثل شما دوست دارم همه واقعی بودن کنارم اینقدر خوبین

2706