2737
2734
نه اتفاقا خوشحال میشم صادقانه جواب میدید من میخوام صادقانه باشه بو خودم تعارف ندارم متشکرم بی تعارف ...

سه سانت که به چشم نمیاد هم قد دیده میشین و این هیچ مشکلی نداره خوبه اتفاقا بامزه ست 

آهان راستی تو فامیل شوهرم یه زوج هستن زنه ۱۷۵مرده۱۶۵ بسیار خوشبخت

ریپلای کن خوششششششم میاد😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قبول دارم بدترین چیز اینکه انسان خودشو گول بزنه

دقيقًا

مهم اينه تو دل خودت چيه، فرض كن همه ما بگيم اصلا مسيله اي نيست و اصلا مهم نيست اين قضيه ، اونوقت شما با رضايت باهاش ازدواج ميكني ؟؟ يا بازم ته دلت يه جوريه؟!!!

2728
یه زوج دیگه هم میشناسم از نزدیک هر دو حدود ۱۵۵یه دختر دارن ماه پنجه آفتاب بسیار خوشحال و خوشبختن باه ...

کاش میتونستم با این دختر صحبت کنم ببینم اون ترسای منو نداشته که همسرت این قد رو داشته خیلی جالب بود برای من این رو گفتید

خوشبحالشون از ما بلندترن

با این حرفایی که داری تو این تاپیک میگی و این همه حساسیتی که داری من خوش بین نیستم راستش به ازدواجتون اینجوری باشه تا از یه چیز ناراحت بشی سریع قد شوهرتو به روش میاری 

بازم عذر میخوام که صادقانه حرف میزنم دوست خوبم باید اول با خودت کنار بیای بعد وارد زندگی اون بشی 

سه سانت که به چشم نمیاد هم قد دیده میشین و این هیچ مشکلی نداره خوبه اتفاقا بامزه ست  آهان راست ...

به نظرم شبیه اون زوج میشیم که گفتی دوتا ۱۵۵یه فامیلتون هستند؟ شما اونارو در چه حد میبینید در نگاهاتون کنار هم که هستند

2738
دقيقًا مهم اينه تو دل خودت چيه، فرض كن همه ما بگيم اصلا مسيله اي نيست و اصلا مهم نيست اين قضيه ، او ...

مامان ایلیا راستن من بیشتر اهل منطق هستم تا احساس در مورد قد و این مسایل هم همینطور دارم کم و زیاد میکنم تا حقیقت رو پیدا کنم

به نظرم شبیه اون زوج میشیم که گفتی دوتا ۱۵۵یه فامیلتون هستند؟ شما اونارو در چه حد میبینید در نگاهاتو ...

در حد بقیه آدما واسه همه مون عادی هستند حتی باوجودیکه باقی خانواده شون بلندن ولی اینا خب عادی شدن دیگه برا همه

با این حرفایی که داری تو این تاپیک میگی و این همه حساسیتی که داری من خوش بین نیستم راستش به ازدواجتو ...

عزیزدلی شما باور کن تازه دوست دارم اینطور صحبت میکنی باهام بدم میاد از ترحم

مامان ایلیا راستن من بیشتر اهل منطق هستم تا احساس در مورد قد و این مسایل هم همینطور دارم کم و زیاد م ...

كار بسيار درستي ميكنيد

منظور من اينه اگه واقعًا دوسش داري و اين قضيه برات مهم نيست بِه  خاطر حرف و نظر ديگران دلت رو چركين نكن

اميدوارم بهترين تصميم رو بگيريد و هميشه شاد  و سلامت باشيد🌹 

سخت نگیر فقط ۲ سانت تفاوته  پس منکه ۱۵۵ ام چی بگم کی میاد منو بگیره    

عزیزم منم همین قد شما یعنی ۱۵۵ هستم ...چرا اینجوری میگی چه ربطی داره...پسرا کوتاه خیلی میپسندن...شماها ک نمیشناسین بخوام دروغ بگم بخدا خیلی خواهان داشتم و با شوهرم هم یک عالم تفاوت قد دارم...هنوزم ب نظر خوب میام....دختر خاله هامم از من بیشتر تازه ‌‌‌‌‌‌‌‌..اونام کوتاه اما پر از مجنون....بخدا حقیقتو گفتم

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
عزیزدلی شما باور کن تازه دوست دارم اینطور صحبت میکنی باهام بدم میاد از ترحم

عزیز من دختر خوب امیدوارم هر تصمیمی میگیری به صلاحت باشه من مواردی رو که دیدم بهت گفتم در نهایت خودت باید خوب فکراتو بکنی خوشبخت بشی انشاالله😘

بخدا خیلی ناراحتم میخوام نامزدی رو بهم بزنم فکر میکنم خیلی زشت میشیم با این قد شبیه کوتوله ها میشیم؟

وا این چه حرفیه...من ک کلی اختلاف قد دارم پس رسما کنار شوهرم یک فنجون هستم قدم ۱۵۵...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2706