2737
2734

من قدم۱۶۱ هست شوهرم ۱۷۵ همش حس میکنم قدم خیلی کوتاهه مجبورم همیشه پاشنه بلند بپوشم مخصوصا حالا که جاریم از من خیلی بلند تره من قد کوتاه تر نشون میدم 

خداجونم بچمو سپردم به خودت .مواظبش باش👶🤰
من قدم۱۶۱ هست شوهرم ۱۷۵ همش حس میکنم قدم خیلی کوتاهه مجبورم همیشه پاشنه بلند بپوشم مخصوصا حالا که جا ...

نه به نظرم شما خوبی من خودم میدونم قد کوتاه هستم اما متوسط شما حساس شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قدم۱۶۱ هست شوهرم ۱۷۵ همش حس میکنم قدم خیلی کوتاهه مجبورم همیشه پاشنه بلند بپوشم مخصوصا حالا که جا ...

اگر همستون چند سانت از شما کوتاه تر بود قبول میکردید؟

[QUOTE=109501414]دیدی چقدر بده انگار دوست داری فرار کنی اینقدر تردید داری همش میگم کاش مشخص بشه آخرش چی میشه زودتر

آره بابا همه همینطورن 

من قبل از عقد خواهرم بهم میگفت باور نداشتم بعد که سرم اومد فهمیدم چقدر درسته،تو این مدت تردید تمام چیزایی که برات مهم نبودن برات پراهمیت ترین مسائل میشه و بعد از عقد دوباره فراموشت میشه😁

2728
[QUOTE=109501414]دیدی چقدر بده انگار دوست داری فرار کنی اینقدر تردید داری همش میگم کاش مشخص بشه آخرش ...

من استرس خیلی دارم جوری که حواس پرتی گرفتم😆

شما گفتی کدوم بود نظرت

۱کوتاه

۲خیلی کوتاه

۳کوتوله

من ۱۵۳ هستم از قدم خیلی خجالت می کشم  شوهرم ۱۷۳ هست  فامیلای شوهرم همشون قد بلندن ا

شما خودتون رو کدوم میدونید

کوتاه

خیلی کوتاه

غیر طبیعی

کدوم؟

اگر دوست داری زن و مرد رو جدا بگو

منم ۱۵۵ هستم همسرم ۱۸۰. برا همسر منم قیافه در اولویت بود اتفاقا به من میگه قدت خوبه راضیه کلا

شما هم سوالی که از یسنا کردم نظرتون رچ بگید ممنون هستم خانم گل

بله ایشون راضی باشن مشکلی نداره خوبه

2738
من استرس خیلی دارم جوری که حواس پرتی گرفتم😆 شما گفتی کدوم بود نظرت ۱کوتاه ۲خیلی کوتاه ۳کوتوله

نگران نباش فقط کوتاهه نه چیز دیگه تازه نسبت به خودتونم که تقریبا هم قدین پس زشت نمیشه

از استرس نیست دیگه خوابت گرفته😂

نگران نباش فقط کوتاهه نه چیز دیگه تازه نسبت به خودتونم که تقریبا هم قدین پس زشت نمیشه

ممنون آجس با شما صحبت کردم استرسم کمتر شد گل خانم

پس شما میگی کوتاهه نه خیلی کوتاهه درسته؟

2706