1874
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

دیگ خدایی ۱۶۰ کوتاه نیسته متوسطه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد

سخت نگیر فقط ۲ سانت تفاوته 

پس منکه ۱۵۵ ام چی بگم کی میاد منو بگیره  

۹۹/۹/۹  به کار مورد علاقم و عشقم رسیدم ❤ انقدر آرزو دارم که نمیدونم کدومش و بخوام 😔❤ کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود🙃💙میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙

ببخشید ولی خب هردو کوتاهین اگه هم دیگه رو دوس دارید به حاشیه فک نکنید دیگه

از خونِ جوانانِ وطن؛ لاله دمیده / از ماتمِ سروِ قدشان، سرو خمیده🖤💔🌷🖤💔🖤🌷🖤💔🌷گناهو فکر بهشت ممنوع اصلا با آدم بد چشم تو چشم ممنوع رفتارایه زشت ممنوع /حرف مفتو غیبتو و غرور بحث با الاغ ممنوع/عکس شوهراتونو میذارید به عکس پروفایل تلگرام و اینستاگرامتان به راستی که شما خزترینایید،بیشتر بچسب بهش تا فرار نکنه😒😂😂😒
1826

ببین دلت چی میگه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد
نه عزیزم. اصلا ناراحت نباش. قد و قیافه واسه دو روزه

بخدا خیلی ناراحتم میخوام نامزدی رو بهم بزنم فکر میکنم خیلی زشت میشیم با این قد شبیه کوتوله ها میشیم؟

1718