1507
1411
عنوان

قد کوتاه های ۱۵۰ ۱۶۰ بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 54813 بازدید | 1183 پست

نه زشت نمیشین خیلی دیدم زنایی که از شوهراشون بلند تر بودن

زن همسایه مامانم اینا قد شوهرش کوتاه قد خودش حدود ۱۷۰ هیشکیم تالا نگفته چرا قد شوهرت کوتاهه

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نه عزیزم...خیلیم خوبه هم قدین..فقط کفش پاشنه تخت بپوش..به شوهرتم بگو کفی بندازه توی کفشش

توروخدا راست میگی جان من؟؟؟یعنی کوتوله نمیشیم؟

💋❤️عشـقــــم آقـــامـــه❤️ 😍همــیشــہ هـــم بـاهـامہ💋❤️
1473
عزیزم من 150 ام منو گرفتن تورو هم میگیرن😂😂

عزیزم اگه اشکال نداره میشه بگید اختلاف قدیتون چنده؟  

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤       
بخدا خیلی ناراحتم میخوام نامزدی رو بهم بزنم فکر میکنم خیلی زشت میشیم با این قد شبیه کوتوله ها میشیم؟

عزیزم نوشتید عشقم آقامه بعد بخاطر قدجدامیشید ببخشید توروخدا میپرسم مگه قبل نامزدی درجریان قدشون نبودید

1432
بخدا خیلی ناراحتم میخوام نامزدی رو بهم بزنم فکر میکنم خیلی زشت میشیم با این قد شبیه کوتوله ها میشیم؟

آهان نامزدی.دوستش داری؟مطمئنی بعدها بخاطر قد بدت نمیاد ازش؟مطمئنی از بودن و قدم زدن باهاش معذب نمیشی؟

اگه مطمئن نیستی عجله نکن.

میشه یه صلوات مهمونم کنید🙏
توروخدا راست میگی جان من؟؟؟یعنی کوتوله نمیشیم؟

نه والا...هر کس یه طوریه...یکیو دیدم امروز مرده ۲ متر قد داشت ولش زنش ۱۵۰ بود..اونا خییییلی زشت بودن و بهم نمیومدن...شما خوبین😀😻

جانی و دلی  ❤ ای دل و جانم همه تو  ❤         مهربانی رسمِ دل های پاک است......
20 سانت😁

وای واقعا؟ منم یکی و زیر نظر دارم ۱۷۰ قدشه  

فقط 16 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش خوشبختی هم مانند مرگ حق هر انسان بود                                                                                                              تو بودنت برکته دوست ندارم هیچ حرکته من بزنه تو ذوقت بزنه دلتو عشقم                     تیکر تولد یه عشق❤       
1476
سخت نگیر فقط ۲ سانت تفاوته  پس منکه ۱۵۵ ام چی بگم کی میاد منو بگیره    

آجی تو خانمی اون آقا خوبه درک میکنی آجی به نظرت هم قد خودمون باشن خیلی کوتوله میشیم؟

اولا ۱۶۰ کوتاه نیست ،خوبه  در ثانی اصلا مهم نیست وقتی وارد زندگی شدی تنها چیزی که دیگه برات اه ...

آجی خیلی ناراحتم به نظرت کنار هم کوتوله میشیم؟

1514