1874
1955

انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل و موکت، با سرویس دهی به کلیه نقاط تهران.

قیمت های شفاف - لکه گیری - رفوگری - شستشوی اسلامی و....

1983

دیگ خدایی ۱۶۰ کوتاه نیسته متوسطه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد
1984

سخت نگیر فقط ۲ سانت تفاوته 

پس منکه ۱۵۵ ام چی بگم کی میاد منو بگیره  

♥️ عضو اکیپ علمی تخیلی ♥️ دلتنگی ، کار را خراب میکند! ضایع میکند،کم میکند،دست آدم را رو میکند.....دلتنگی آدم را عاشق میکند!♥️میگویند با هرکس باید مثل خودش رفتار کرد....!💙 تو گوش نکن 💙چون اگر چنین بود، از منش و شخصیت هیچکس، چیزی باقی نمیماند...!💙  فقط انسانیت و دیگر هیچ💙

ببخشید ولی خب هردو کوتاهین اگه هم دیگه رو دوس دارید به حاشیه فک نکنید دیگه

از خونِ جوانانِ وطن، لاله دمیده/از ماتمِ سروِ قدشان،سرو خمیده🖤💔🌷🖤💔🖤🌷🖤💔🌷/از میرزا رضای کرمانی پرسیدند:چرا حضرت ناصرالدین شاه را کشتی؟پاسخ داد: سراسر مملکت را وبا – طاعون – جُزام شپش – فساد و فقر گرفته و همه تقصیر از او بود چراکه سر رشته‌ی همه چیز در مملکت به او ختم می‌شد.گفتند این ربطی به والا حضرت نداردو اطرافیان او مقصرند،او از خیلی امور مملکت بی اطلاع بود.میرزا گفت: اگر اطلاع داشت که حقش بودو اگر بی‌اطلاع بودوای به حال مملکتی که شاهش از این همه بیماریو فقر و فساد بى اطلاع باشد همان به كه بمیرد  #واکسن_کرونا_مطالبه_ملی  💞 این هشتگو دنبال کنید...    پیج virauniversity رو دنبال کنیددوستای عزیزم ،، به شایعات پیرامون واکسن خارجی گوش ندید💞🙏🏻به پیج feel_backup مراجعه کنید و درمورد هایمن و بکارت بخونید(مادران آگاهی واسه دخترامون باشیم)هر نفسی  که فرو می رود ممدّ حیاتست و چون بر می آید مفرّح ذات پس در هر نفسی دو نعمت موجودست و بر هر نعمتی شکری واجب❤🤲🏻🙏🏻
1976

ببین دلت چی میگه

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد
نه عزیزم. اصلا ناراحت نباش. قد و قیافه واسه دو روزه

بخدا خیلی ناراحتم میخوام نامزدی رو بهم بزنم فکر میکنم خیلی زشت میشیم با این قد شبیه کوتوله ها میشیم؟