2737
2734
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3891 بازدید | 288 پست
شعار را ول کن منم اونفدر قابلیت دارم که با وجود همه ی مشکلات زندگیم را حفظ کردم طلاق و خراب کردن که ...

کلا فاز و موضعت مشخص نیست من الکی دوساعته تو ضیح میدم 

شما درست میگی ✋

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انقدر منیت خوب نیستا!!! یکم یواشتر...

اخه نمیدونم چرا اینقد ضعیفیم که مهریه سفتو سخت میگیریم ولی قبول نمیکنیم که این اسیب ها و ضعف هارو درستش کنیم اصرار داریم حتما تفنگ داشته باشیم تا سر وقت تیر خلاصو با اجرا گذاشتن مهر بزنیم

2731
خدایی نکرده به مشکلم بخورم باز هم همین حرفو میزنم من هیچ وفت پامو نمیزاذم رو خرخره کسی که کل جیباشو ...

ببین من صحبتهام درمورد زنیه که ازدواج میکته تا زندگی کنه درکنار مردی که بهش بله میده ولی تو حرفت زندگی نکردنه حرفت جداییه خیلی باهم فرق داریم ....

اگر همین اقا جواد هم باهوش باشه با همین کامنتهای من ووتو  درک میکنه چقدر من و تو فرق داریم و متوجه میشه وقتی بهش میگم اگر دختری مهر کم را قبول کرد فکر نکن برنده ای منظورم دقیقا چیه 

دختر و پسر با هم ازدواج میکنن به امید ساختن و زندگی درکنار هم  نه از همون اول دنبال  راه برا جدایی ....خب چرا بجا حق طلاق گرفتن توصیه به تحقیقات بیشتر قبل از ازدواج نمیکنی چرا توصیه به احساسی تصمیم گرفتن نمیکنی ....نه تو طرز فکرت سازنده نیست بلکه مخربه از سر فداکاری و گذشت مهر را پس نمیزنی دنبال اینی بجاش درگیر تعهد به زندگی مشترک نشی 

من از زنی میگم که با تمام مشکلات بپای مردش و زندگیش میمونه فداکاری میکنه گذست نیکنه از خودش میگزره تا خانوادش را حفظ کنه این زن حقش نیست از اول خطو نشون برا تنها حق و حقوقش بکشن و بخوان همونو ازش دریغ کنن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
والا خدارو شکر خانوادگی ما وابسته ی شوهر نیستیم تازه پولشم دستمونه هرکاریم بخوایم میکنیم ولی زیهدی د ...

من همسرم پولش دست خودشه یه ادم بالغم هست منم پولم دست خودمه یه ادم بالغم اینکه من یه ادمم کجاش زیادیه ??????فکر میکنم الان شمایی که شوهرت نیم منه شما دوتا من

امشب شما و اون خانم دیگه هرچی عقده از شوهراتون داشتین سر من طفلی خالی کردین 🙂ایشاا همه مون خوشبخت ب ...

اولا من مجردم

از ترس آدمایی مثل شما ازدواج نمیکنم

عقده 😏خب دیگه مثل اون بی بند و باریه میمونه که جواب ندادی جفتشو باید بهتون بگم کافر همه را به کیش خود پندارد درست مثل شما

یکی از خواهرام ازدواج کرده مهرشم 400 و خورده ای هست همه اموال شوهرشم به نامشه نه اینکه خودش بخوادا اصلا،بلکه همه رو شوهرش به نامش کرده .اون یکی خواهرم نامزدیه اونم نصف اموال نامزدش به نامشه اونم فقط به خواست نامزدش ما هرگز چیزی ازشون نخواستیم حتی این که نامزدیه پسره خودش گفته جهیزیه میخدم تا این حد زندگیشون عالیه شوهراشون چپ میرن راست میان قوربون صدقشون میرن حتی وادارشون میکنن تحصیلاتشون رو ادامه بدن پشتتشون هستن تکیه گاه هیتن چون از انتخابشون مطمئنا چون میدونستن اصالت یعنی چی من نمیگم اموالتو به نامش کن اما مبخوام بدونی آدم باید انسان باشه نه ...

امام علی و لقمان درست گفتن که با نادان بحث نکن که با صداتو به آسمان میبره یا خوارت میکنه الان متوجه درستی حرفشون شدم خب میگن دیدن کی بود مانند شنیدن همبن بود

کلا فاز و موضعت مشخص نیست من الکی دوساعته تو ضیح میدم  شما درست میگی ✋

ولی این رو درست میگین که واقعا برا زندگی که شروع نشده نباید  کل مهریه  رو گرفت 

دویت داداشم بعد دو ماه  زندگی کر ن زنش کل مهریش رو گذاشت اجرا خونش و ماشینش رو گرفت طلاق گرفت واقعا حرومش باشه حقش نبود

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2738
ببین من صحبتهام درمورد زنیه که ازدواج میکته تا زندگی کنه درکنار مردی که بهش بله میده ولی تو حرفت زند ...

من موافق این حرف شما هستم کاملا 

دقیقا بردو باخت نیست ممکنه مهریه سبک باشه ولی این ربطی به بقیه زندگی نداره شروع زندگی یعنی مسولیت پذیری تمام دونفر 

کلا فاز و موضعت مشخص نیست من الکی دوساعته تو ضیح میدم  شما درست میگی ✋

حرف دله منو زدی 🙂فکر میکردم با من چون پسرم مشکل داره با همجنس خودشم مشکل داره اختلاف دیگه قضاوت با بقیه 

ولی این رو درست میگین که واقعا برا زندگی که شروع نشده نباید  کل مهریه  رو گرفت  دویت ...

منم داشتم کلا درمورد حق صحبت میکردم از اول 

نمیدونم شما چی مگفتید دیگه 

ببین من صحبتهام درمورد زنیه که ازدواج میکته تا زندگی کنه درکنار مردی که بهش بله میده ولی تو حرفت زند ...

من متعهدم این ربطی به مهر نداره وقتی بایکی عهد میبندم یعنی تعهد 

من همسرم پولش دست خودشه یه ادم بالغم هست منم پولم دست خودمه یه ادم بالغم اینکه من یه ادمم کجاش زیادی ...

عریرم شما رفتی شاغل شدی من ترجیح دادم مادر بچه هام باشم شوهرمم  راضیه...

برابریم صدرصد اجرا میشه خونمون م

همونقدر که اون بیرون زحمت میکشه منم تو خونه زحمت میکشم تا آرامش بچه ها و خودش تامین بشه ولی با شاغل بودن من واقعا نمیشد 

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2706