2410
2553
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3890 بازدید | 288 پست
خب درسته اومدی گفت قسطی نمیخوام بعد میندازتت۳زتدان 

اول اینکه بع خواسته ی زن نیست، قاضی خودش قسط بندی میکنه،

هر هفت ماه نصف سکه رو ندی، میتونی تا هفت ماه بعدش ندی اگر دو تا قسط عقب بیافته اون وقت میتونه حکم جلب بگیره،

ولی خواهرانه بهت نصیحت میکنم از اولش این فکرا رو نکن، تو یا به طرفت اعتماد داری که عقدش میکنی  ، یا اگر اعتماد نداری پس دیگ ازدواج کردنت چیه،

بهتره سنتی هم که اشنا شدی ، چند ماه با هم تعامل کنید ، رفت و آمد نشست و برخاست ، بع قول دوستان خانواده طرف رو ببین ، اگر با هم ساختید ک بعد سر سفره عقد بشینید، 

فقط مثل دایی من گول ظاهر و خوشگلی دختر رو نخور، بدبخت میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۱۴ سکه‌ام جهیزیه هم گفتم از طرف خانواده نمیارم. خودم شاغلم. هردو با هم جشن و منزل و جهیزیه رو ه ...

ایشاا خوشبخت بشین به اصرار خانواده داماد ۱۴سکه زدین یا خودتون دوس داشتین 

2720
بهنوش بختیاری😒چه کسیم سر لوحه زندگیت قرار دادی دست مریزاد 😐اون خودش روان پریشه اسکل عقب مونده 😞

این چه طرز حرف زدنه درست صحبت کنید شما از اون. خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که آدم بدی باشه در. ذمن من ایشون رو سرلوح خودم قرار ندادم نظر من همینی بود که گفتم چه خانم بختیاری همچین کاری کرده باشه یا نه نظر منو. تغییر نمیده فقط ایشون رو مثال زدم

استارتر این مهریه این روزا سیااااه نماییه تمام!!!

به یه دهه پیش فکرنکن که زنا مهریه میگرفتن!

دخترخالم با یه سادیسمی روانی بادست بزن زندگی میکرد

دادگاه حکم ۱۵ماه  یه سکه  داد

۳سال تو راهروهای دادگاه بود اخرشم مجبورشدبگه مهرم حلال جونم ازاد

کلانم هم عز ۱۱۴تا ۲تا سکه گرفت!!

کشورما کشور نرسالاری هست اونم به تمااااااام معنا هرروزم داره بدترمیشه

شما پادشاهیتو بکن  ایران بهشت مردان هست

2714
این چه طرز حرف زدنه درست صحبت کنید شما از اون. خوشتون نمیاد دلیل نمیشه که آدم بدی باشه در. ذمن من ای ...

پس دیگه مثال نزن من بلدم چطور با چه کسی صحبت کنم پس حتما لیاقتشو نداشته شما هم سنگ یه بی لیافتو به سینه نزن چون شبیهش میشی

کسی که میاد به مردم به خاطر چاقی و بیریختی خودش میگه چقدر گوشت میخورین انقدر غذا نخورین مسولین باید گوشتو گرون کنن و .. اونم تو این وضع مملکت که مردم دستشون به دهنشونم نمیرسه قطعا یه ابله هست

التماس_تفکرررر#   

انسان_باشیم#  

نخیر جسارتا بدونین زن میاد تو زندگی شرع میگه بدون اجازه شوهرش بیرونم نمیتونه بره چی برسه سرکار قطعا ...

مهریه کم میخوای

اجازه سر کوچه رفتن همسرتم میخواد دست خودت باشه

بدون اجازه شما ابم نخووووره

رودل نکنی یه وقت؟؟!😏😏😏

اگه مهریه کم میخوای هیییییییییییچ حقی درباره بیروت رفتن و گشت و گذار کار و تحصیل زنت نباید داشته باشی

حرصمو دراوردین مجبور شدم ادبیات خارج ار محدودم استفاده کنم

شما مردا توایران علفتون زیاد شده جفتک میپرونین

نمی دونم عجیبه چجوری دارید منو با همسرتون مقایسه میکنین نه شناختی ازمن دارید اوج کم لطفیه ...البته ح ...

چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست همیم الان تو همین تاپیک هر چی بیشتر درمورد خودت توضیح میدی غیر قابل تحمل بودنت بیشتر اشکار میشه 

سلطه گری را هم به اونها که گفتم اضافه کن

فکر میکنید تحفیه اید و یکی باید بخاطر همین تحفه بودنتون مفت مسلم باید خودش را دراختیارتون بذاره 

امثال تو سالهاست زن را تو این جامعه به استثمار کشیده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706