2410
2553
عنوان

به نظرتون دخترای امروزی حاضر میشن مهریه کم بزنن مثلا ۱۴تا یا کمتر...

| مشاهده متن کامل بحث + 3890 بازدید | 288 پست

من به ۱۴ اصلا راضی نمیشدم.

۱۱۴ تا معقولانه تر

مهریه ۱۱۴ تاس همه اطرافیانم ۵۰۰ تا همیشه به شوهرم میگم کمه بریم زیادترش کن

اونم میگه باشه ولی به خرج دفترخونه اش نمیرزه منم میگم راست میگی😂😂😂

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب ازدواج هندونه دربسته میگن گاهی شما خوبی طرفت بد درمیاد بازم ترس داره مهریه بالا من واقعا توانم نی ...

درسته برای همینم نمیشه راحت اعتماد کنی و دخترت رو بسپری دست مرد غریبه

برای همین در اضای مهریه کم حق طلاق و درس و کار و خروج از کشور و این ها رو میگیرن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2720

برادر من مهریه ای بزن که در حد توانت بشه این روزا گرفتن مهریه یه چیز خیلی عادیه اگه زیاد بزنی شرعا و قانونا به همسرت بدهکاری ربطی هم به خوبی و بد بودن مرد نداره مهریه یه دینی هست که باید بدی پس به اندازه ای بزن که توانت باشه گول این حرفم نخور که کی داده کی گرفته بیا دادگاه ببین چقدر مهریه میگیرن و چقدر هم مجبورن بدن

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU
من که خودم تصمیم گرفتم برا ازدواجم به نیت ۵تن ۵تا سکه بزنم حتما پیدا. میشه بهنوش بختیاری هم میگفت مه ...

کاش طرز فکر نگاه شمارو همه داشتن خیلی ها ندارن انگشت شمارن مثل شما

2714
خب ازدواج هندونه دربسته میگن گاهی شما خوبی طرفت بد درمیاد بازم ترس داره مهریه بالا من واقعا توانم نی ...

خب بله ازدواج سنتی هندونه در بسته س هر چقدم مهریه رو‌ کم بگیری باز عقلانی نیس 

طرفتو بشناس ببین چند چنده 

من دوستانم اکثرا ۱۴ تا سکه مهرشونه تازه همونم میبخشن ولی عرف الان ۱۱۴ تاست  ۱۴ تا خیلی کمه مه ...

درسته حرفتون ولی میشه زن کم بزنه مهریه مردم جبران کنه تو زندگی براش طلا بخره حتی خونه بزنه به نامش من طرز فکرم اینه کسی واقعا یه قدم بیاد تلاش میکنم صد قدم بیام سمتش یه خوبی کنه ده تا خوبی میکنم به نظرم مهریه کم محبت میاره علاقه دوطرف بیشتر میشه بهم اعتماد میاره

درسته حرفتون ولی میشه زن کم بزنه مهریه مردم جبران کنه تو زندگی براش طلا بخره حتی خونه بزنه به نامش م ...

درسته ولی آدم میترسه

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706