2733
2739
عنوان

میخوام فراموش کنم همه چی رو

245 بازدید | 19 پست

بچه هابا یه نفر دوستم قصدش ازدواجه وضعش مالیش هم خوبه خیلی عاشقمه منم دوسش دارم و عاشقشم ولی کارای بدی داره مثل مشروب خوری و فحش دادن و بیش از حد غیرتی شدن چند باری هم مچش رو گرفتم بهم خیانت کرده در حد پیام دادن وقتی بهش میگم تموم کنیم خودکشی میکنه میوفته بیمارستان اسممو هم تو سه جای بدنش خالکوبی کرده ولی بخاطر کارای بدش من میخوام فراموشش کنم چه راه حلی دارین ؟ من اصلا نمیتونم جواب پیاماشو ندم و رابطه رو قطع کنم ولی میخوام تموم شه همه چی 

تموم کن نترس

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آخه نمیتونم 😞😞 

خوب پس بشین شاهد آینده ی افتضاحت باش 

ببخشید رک گفتم

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 

ایشون بشدت مشکلات روحی بدی داره.رابطه رو جدی کردن اسیرشدنت توی بد شرایطی هست.تموم مواردی که گفتید متاسفانه ریشه های بد اسیبهای کودکیشون هست یه باربرای همیشه تموم کن وگرنه سرانجام خوبی نداره

قطعاتموم کن اون وابستگیه عشق نیس...فقط چهل روزعهدببندحوابشوندی بعدفراموش میکنی

واقعا به نظرت وابستگیه ؟عاشقم نیست ؟ تازه خودزنی کرده بود عکساشو فرستاده بود ویس هم فرستاد معلوم بود مسته ولی فحش دادم گفتم تموم کن گفت دست برنمیدارم شنبه به زور میام میبرمت گوشیشو خاموش کرد رفت 

2738
نه خواهش میکنم میدونم حرفت حقیقته 😞

یه دعا بخون مهرش از دلت بره هست تو نت البته اگه اعتقاد داری

سلام عزیزم.این آقا مجموعه ی بدیهاست.اصلا نباید وقتو تلف کنی هر جور شده رابطه رو تموم کن.شماره ات رو ...

به بابام زنگ زده بود بابام هم راضیه باهاش ازدواج کنم ولی خبر نداره از این کاراش 

واقعا به نظرت وابستگیه ؟عاشقم نیست ؟ تازه خودزنی کرده بود عکساشو فرستاده بود ویس هم فرستاد معلوم بود ...

اصلا طرفت بیمار الان خودشو میزنه فردا تو رو 

ایشون بشدت مشکلات روحی بدی داره.رابطه رو جدی کردن اسیرشدنت توی بد شرایطی هست.تموم مواردی که گفتید مت ...

میدونم ولی اصلا دست بردار نیست چند روز پیش جوابشو ندادم منو به زور سوار ماشین کرد تهدیدم کرد

به بابام زنگ زده بود بابام هم راضیه باهاش ازدواج کنم ولی خبر نداره از این کاراش 

به پدرت کاراشو بگو اونم قطعا مخالفت میکنه

به پدرت کاراشو بگو اونم قطعا مخالفت میکنه

نمیدونم چجوری بگم تهدیدم میکنه میگه اگه ولم کنی به زور میبرمت بلایی سرت میارم فیلمتو هم میگیرم یا عکساتو پخش میکنم

2706