2733
2734
عنوان

بچه ها خوابم نمیبره ازترس

220 بازدید | 8 پست

سلام

دوستان صبح تاپیک زدم الانم اصلاازترس واین اتفاق خوابم نمیبره یعنی دوباره اتفاق میفته خدایی نکرده؟😩😩

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3402827&slug=بختک&postId=109413502

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

بختک یه خرافه هستش

گاهی آدم تو خواب دچار گرفتگی عضله میشه که احساس سنگینی میکنه ودلیل علمی هم داره منتها یه عده بی سواد یه دلیل مسخره گذاشتن روش نترس 

هرچه هستم خدایم داند...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اول ببین علتش چیه کمبود ویتامینی زینک منیزیوم چیزیه

دوم چهار قل آیت الکرسی بخون

سوم اسپند دود کن

چهارم صدقه بده

پنجم فکرتو رها کن ریلکس بخواب و ب چیزای خوب فکر کن

این ک فک کنی واقعا چیزی اومده خرافاته این کارارم برا آرامش خودت همیشه انجام بده

بختک یه خرافه هستش گاهی آدم تو خواب دچار گرفتگی عضله میشه که احساس سنگینی میکنه ودلیل علمی هم داره ...

پس اون ادمی که دیدم چی بود

شایدباورت نشه تاچندوقت پیشا من دلداری میدادم ایناخرافاته وفلان ولی بشدت ازصبحه ترسیدم وای خدای من وحشتناک بود

اول ببین علتش چیه کمبود ویتامینی زینک منیزیوم چیزیه دوم چهار قل آیت الکرسی بخون سوم اسپند دود کن ...

👌👌👌

ببین آدم تو خواب وبیداری چیزایی میبینه که وجود نداره اما فکر میکنه واقعی هستند منم چند بار احساس کردم کسی تو خونس سایه میدیدم اما شوهرم بهم گفت هر چی بیشتر به این چیزا فکر کنی ذهنت بیمار میشه دلت رو پر از ایمان کن و مطمئن باش هیچ نیرویی قدرت مند تر از خدا نیست و همیشه هم هواتو داره 

هرچه هستم خدایم داند...
2738
ببین آدم تو خواب وبیداری چیزایی میبینه که وجود نداره اما فکر میکنه واقعی هستند منم چند بار احساس کرد ...

دقیقا👌👌

منم برام مهم نیس بعداتفاق صبح یخورده اذیت شدم والا ما روحمون ازوجودخداست وقدرت انسان ازهمه چیزبیشتر چون خواست خداست

ممنونم عزیزم ازقوت قلبت🥰🥰🥰