1464
1459

عکس از ی عضو صورتتون بزارید...جهت سرگرمی..راستی پست اولم خار داره😆 پست بعد میزارم

چشم تو ریخته برهم منه معمولی را

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1436
وای باورم نمیشه چه زود اومدم 

منم همینطور 😂😂

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
چشمو ابروم بدون آرایش 

چ چشای خوش‌رنگی 😍

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
1449
دور چشام سیاه شده آخه سقط داشتم😢

عزیزدلم😍ان شاءالله سلامت باشی

این لبم 😒 البته ب جان خودم همش رُژِ 😁😁😁

لب نیست که....رژ خالی یه کیلو😬

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این تیکر واقعی بود 3تا جنین انتقال دادم که در 3هفته سقط شدن  سخته بدونی داری مادر میشی اما مثل به خواب کوتاه باشه😟😟😟منو همسرم چندساله منتظریه فسقلی هستیم چندبارهم ivfکردیم اماسقط شدن  اما دلم روشنه خدابهمون یه یاسمنگولی میده ــ درضمن من همسربهترین موزیسین کوردم😘😍😍 صـــلــوات🙏💜
دور چشام سیاه شده آخه سقط داشتم😢

چشم و ابروی نازی داری من اینطوری دوست 😍

لب نیست که....رژ خالی یه کیلو😬

شما ب بزرگی خودت ببخش 😬

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1476

حالا ابرو هامو داشته باشین تا بعد😁😁

پای مادرتان راببوسید آنقَدر که به گریه بیفتد از گریه او شماهم به گریه می افتید آنجاست که زندگیتان روی غلتک می افتد و خداوند درهایی که برویتان بسته را باز میکند
1331