2726
عنوان

شهربانومنصوریان

346 بازدید | 15 پست

چقدرعاشقشم خواهراشم دوست دارم عین یه مردتلاش کردن وزحمت کشیدن خیلی بده که اینهمه تلاش میکنه میره مسابقه میده خانوادش بایدبه جای تلوزیون ازتوگوشی واینترنت مسابقشونوتماشا کنن چقدرصداوسیماظلم میکنن به خانوما تازگی هم طلاگرفته خیلی تلاش میکنه عاشقشم الهی همیشه موفق باشه حقش بیشترازایناس قبول ندارین 

میخوام الگوی من بشه هروقت خسته میشم بهش فک کنم وارادم بالابره

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

اره منم خبرشو شنیدم خیلی خوشحال شدم همیشه موفق باشن انشالله

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

چرا مثل یه مرد حالا؟ مگه زن نمیتونه انقدر قوی باشه و تلاش کنه

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا مثل یه مرد حالا؟ مگه زن نمیتونه انقدر قوی باشه و تلاش کنه

چرا ولی مثل مردکارای مردونه کردن جورپدرشونو کشیدن حتی راه رفتن وحرف زدنشونم مردونه شده

منم فیلمشو تو.پیج خودش و.خواهرش دیدم، نمونه یه زن واقعیه

خودشون یه تنه زندگیشونوساختن میتونه الگوی خیلیا باشن 

خودشون یه تنه زندگیشونوساختن میتونه الگوی خیلیا باشن 

ببخشید اسی من زیاد خوشم نمیاد مثل مردا میمونه ظرافت نداره 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
ببخشید اسی من زیاد خوشم نمیاد مثل مردا میمونه ظرافت نداره 

از بس سختی کشیدن نمیدونم مستندشونودیدی یانه ازبچگی کارمیکردن ازصبح زودتاخودشب میگن خیلی وقتاازشدت خستگی شامم نمیخوردن ومیخوابیدن بنایی میکردن وباربری وکارای مردونه به خاطرهمونه زیادسختی کشیدن

همسرش خیلی پشتشه،بچه رو نگه میداره من اینستای پسرشو دیدم که شوهرش ازبچشون فیلم میذاره براش متنای احس ...

آره همسرشم خیلی خوبه خداحفظش کنه

نه مثل همسرمن که چن سال راضیش کردم برم  دانشگاه  تاتقی به توقی میخوره میگه دیگه نمیزارم بری

پارسال گواهینامه گرفتم نمیزاره پشت ماشینش بشینم وقتیم میشینم اونقددددردادوبیدادمیکنه ونق میزنه ازرانندگی هم متنفرشدم دیگه نمیشینم پشت فرمون دوست داره صبح تاشب فقط براش بشوربساب کنم

2706