2726
عنوان

درس یا کار ؟

712 بازدید | 7 پست

سلام یه چیزی میخواستم بگم . اکثر کسایی که درس میخونن چهار سال نه تنها درامد ندارند بلکه هر ترم کلی خرج دانشگاشون میکنن و در اخر هم اکثرا (حد اقل تو رشته ریاضی که خودم خونده بودم و اطلاع دارم) بیکار میشن! ولی اگه یه نفر بجای درس خوندن همون چهار سالو کار بکنه اگه دارمدش هر ماه یک میلیون باشه بعد چهار سال(کارشناسی) چهل میلیون(هر سال دوماهشو حساب نکردم چون ممکنه خرج بشه) پس انداز میکنه! البته به شرطی که مجرد باشه و خونه مادر پدرش زندگی کنه! تنها فایده ای که درس خوندن داره اینه که بهت بگن اقای مهندس! و به نظرم الان جوونا مخصوصا پسرا نباید درس بخونن و بلافاصله بعد از دیپلم سربازی برن و بعدش برن سر کار!

نظر شما چیه ایا با حرفم موافقین؟

شدیدا موافقم

زن بودن خیلی قشنگه چیزیه که شجاعت تموم نشدنی می خواد، جنگی که پایان نداره خیلی باید بجنگی تا بگی وقتی حوا سیب ممنوعه رو چید گناه به وجود نیومد اون روز یک قدرت با شکوه بوجود اومد که بهش می گن نافرمانی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره چه درسی بخونه.چجوری بخونی.درست حسابی اگه درس بخونی درامد زیاد داره.من خودن صرفا فقط یه مدرک دارم هیچی هم بلد نیستم ولی اگه کسی فکر میکنه نمیتونه درس بخونه علاقه نداره بره همون دنبال کارو حرفه از اول خیلی بهتره اونم در شرایط کنونی 

2728

درس خوندن برا کسی خوبه که دوست داره و البته استعدادشو داره که پیشرفت کنه نه صرفا یه مدرکی بگیره بره، برا کسی که یکی از دوتا شرطو نداره صد در صد کار کردن بهتره البته در واقع بره کارآموزی ای چیزی، هرکاری آموزش میخاد

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
برادر من بنظر شما بعدچهارسال چهل میلیون میشه خونه زندگی  درس داریم تا درس  اراده کن بشین ...

بله اما اینم ببینین که کنکور تجربی رو هفتصد هزار نفر شرکت میکنن و تا اونجایی که میدونم و احتمالا اشتباه نمیکنم فقط زیر هزار یا هزارو پونصد میتونن رشته های خوبو برن... بقیه باید رشته دیگه برند