2726
عنوان

میخوام ب یکی یدستی بزنم

409 بازدید | 32 پست

چند روز پیش تو بیمارستان دستبند دخترم گم شد ب یکی شک دارم میگم شمارشو بگیرم زنگ بزنم بگم دستبندم گم شده و دوربین شمارو نشون میده ببینم چی میگه یا نه؟؟؟؟؟

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اونوقت اگه کار ایشون نباشه به شدت بد میشه☹

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

عزیزم من دستبد طلامو تو مغازه جا گذاشتم وقتی برگشتم یک ساعت بعد گفتن نیست و نبود و اصلا شما کی هستین؟ نهایت بیشوعوری رو انجام دادن

حالا شما ک تو بیمارستان گم کردی عمرا پیدا کنی 

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...

چي ميگه يا نه؟!

ديگه اين يه دستي نيستااا!رسما تهمته اگر اشتباه باشه ها

كي بوده از پرسنل؟بعد اخه پرسنلو خودت مستقيم نميتوني از تلفون منزل برني بگي دوربين نشونت داده ك😬مگر اشنايي چيزي بوده!

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

می‌گن مالتو بپا و همسایتو دزد نکن! 

منم دستبندمو گم کردم. ولی از خیرش گذشتم. به هیچکسم تهمت نزدم. چون ترسیدم تهمت باشه. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
بنظرم اصلا کار خوبی نیس  اگه به درصد شک کرده باشین چی ها  علنا دارین تهمت میزنین

نگم ک دستبند رو اون برداشته بگم اخرین بار شما تو اتاق بودین چیزی ندیدین ؟؟یه جور محترمانه ک بهش بر نخوره و واکنش نشون بده

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆

این ی دستی نیس دیگه 

با این کارت دو دستی داری میزنی تو سر یارو 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2706