2733
2734
عنوان

وضع و سطح زندگی پدر مادر نامزدم

464 بازدید | 42 پست

سلام خانما 

بنظر شما وضع و سطح زندگی ادما تو خوشبختی دونفر مهمه? 

نامزدم تو اصفهان یه منطقه متوسط میشینن و سر زندگیشون خیلی سادست و ما به نسبت ازشون بهتریم و قراره برم با اونا زندگی کنم.

توروخدا بی احترامی نکنید ,دوستانه ممنون میشم بگید.

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

وضع پدرمادر زیاد مهم نیس ب شرطی ک پسره جنم داشته و پول و بری مستقل باشی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

به نظر من بله وضعيت مالي يك فاكتور مهم در كيفيت زندگي و روابط هست!اما نه اين ك لازمه ي خوشبختي باشه ولي واقعيت اينه ك اگر مشكلي باشه پرخاشگر و عصبي ميشن و..

پس نميخوام الكي بگن ن مهم نيست!

ولي خوب از طرفي اگر طرف انسان و محترم باشه قطعا كلي جلوتر از يك مرفه بي درد بي شخصيته

پاداش ایمان(قانون جذب) و تجسم خلاق،ظهورش تو زندگیته  

عزیزم نمیگم پول خوشبختی نمیاره نه اما اخلاق و رفتار درست مهم تره ممکنه یکی پولدار باشه ولی اخلاق نداشته باشه ک دراون صورت پولش بخوره تو سرش، یکی هم برعکس پول نداره ولی قلب مهربونی داره این مهمه اگ اخلاقشونو قبول داری میدونی خوشبختی بسم الله اگ ن ک بیخیال 

وخدا برایم کافیست
عزیزم نمیگم پول خوشبختی نمیاره نه اما اخلاق و رفتار درست مهم تره ممکنه یکی پولدار باشه ولی اخلاق ندا ...

من که تو ۲۷ سالگی نتونستم یکی پیدا کنم همه چیزش خوب باشه, الانم به خودم میگم وقتی پسر سالمیه چرا باید بفروشمش به مادیات

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕
2706