2410
2553
عنوان

ای بابا😐😖بیاین عکس😍🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 3565 بازدید | 176 پست
برا خودتن این حلقه ها؟!🤗😀

اره عزیزم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
اره عزیزم

چه عکس قشنگی...مبارکه😚😗😚

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عکس قشنگی...مبارکه😚😗😚

مرسی عزیزم

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2720
عکس پسرم همین الان يهويي

چه معصومانه خوابیده...خدا نگهش داره🧑👱‍♂️😉

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
والا 😁 اخه بخاطره یه بی بی مثبت اینکار کرده فک کن ازمایشش مثبت شه😐 فک کن زایمان کنه 😑 هعی روزگ ...

بچه ها یکی از فامیلای ما عروسش پنج بار حامله شد بعد طفلی هر پنج تارو سقط کرد بعد هر دفعه که از بیمارستان مرخص میشد مادر شوهرش براش یه تیکه طلا گرون قیمت می گرفت میگفت فداسر عروسم  

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
2714
بچه ها یکی از فامیلای ما عروسش پنج بار حامله شد بعد طفلی هر پنج تارو سقط کرد بعد هر دفعه که از بیمار ...

خدايا شكرت كه به نفر مادر شوهر با فهم شعور داره حداقل يه نفر خوشبخته اون زن به اندازه كافي خودش درد ميكشه 

خدايا شكرت كه به نفر مادر شوهر با فهم شعور داره حداقل يه نفر خوشبخته اون زن به اندازه كافي خودش درد ...

واقعا👏

بچه ها یکی از فامیلای ما عروسش پنج بار حامله شد بعد طفلی هر پنج تارو سقط کرد بعد هر دفعه که از بیمار ...

واقعاااا

چه مادرشوهر خوبی

انشاالله خانمه به زودی باردار بشه دوباره و بچش سالم بیاد بغلش

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
خدايا شكرت كه به نفر مادر شوهر با فهم شعور داره حداقل يه نفر خوشبخته اون زن به اندازه كافي خودش درد ...

خودش عروسش میبرد بهترین دکترا تا خداروشکر چند ماه پیش یه گل پسر خدا بهش داد حالا فرض کن من یه مشکل اینجوری داشتم‌مادرشوهرم  

میشه هر کی امضامو‌ میخونه‌ به‌ نیت پدرم یه صلوات بفرسته..اخه خیلیییی‌ بابای مهربونی بود  
2706