2726
عنوان

خیلی ناراحتم

143 بازدید | 11 پست

همسرم میگه ی کاری میکنی که همه فکر کردن من زن زلیلم واقعا خیلیییییی ناراحت شدم من خیلی جلو دیگران احترامش میزارم 

اصلا خیلی دوسش دارم 

نمیدونم چکار کردم 

صداتو جایی بالا نبردی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فک میکنم بخاطر اینکه شاید صداتونو یکم بلند کردین

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2728

چرا از خودش نمیپرسی ک چکار کردم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
نه اصلا هیچ وقت 

یکم فکر کنین جلو دوستاش چیکار کردین شاید بر خورده ب شوهرتون

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
یکم فکر کنین جلو دوستاش چیکار کردین شاید بر خورده ب شوهرتون

دوستاش شروع کردن به شوخی گفتن بهش الان زنت میره مهریشو میزاره اجرا 

منم گفتم بهش بخشیدم فدای تار موهاش 

همین یادم میاد که اصلا چیز بدی نگفتم 

دوستاش شروع کردن به شوخی گفتن بهش الان زنت میره مهریشو میزاره اجرا  منم گفتم بهش بخشیدم فدای ت ...

شاید از نظر خودتون بد نبوده از نظر شوهرتون خیلیم افتضاح بوده