2737
2734

امشب رفته بودیم بیرون بعد نامزدم داروخانه یه قطره میخاست من گفتم جای پارک نیست تو بشین من میگیرم بعد گفت باشه فقط حواست و جمع کن دوتا رنگ داره صورتی و زرد حتما و حتما زرد بگیریا صورتی نگیری یوقت هی میگفتم باااشه هی تکرار میکرد صووورتیشو نگیریا...

منم رفتم داروخانم خیلی شلوغ بود اعصابم خورد بود نمیدونم چرا یادم رفته بود کدوم رنگشو بگیرم😐

منم صورتی گرفتم و اومدم تو ماشین دادم بهش بجای دستت درد نکنه گفت خیلی خنگی بابا تو دیگه کی هستی بعدم شیشه و کشید پایین و قطره و پرت کرد توجوب ...

😐😐😐😐😐

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب///:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2731
2738

همشم داد میزد یه حرف و چندبار باس بگم خستم کردی و فلان چرا اینجوری میکنی با اعصابم بازی میکنی 😔😔

منم گریم گرفته بود به زوووور جلو خودمو گرفته بودم یهو اشکی نیاد پایین...

بعد رفت دم داروخانه دیگه وایساد خودش رفت بگیره منم دیدم گوشیش تو ماشینه تو یه عملیات انتحاری انداختمش تو جوب 😞😕

دلم خنک شد آخیییییییییش🤗🤗🤗🤗

همشم داد میزد یه حرف و چندبار باس بگم خستم کردی و فلان چرا اینجوری میکنی با اعصابم بازی میکنی 😔😔 ...

زنده ای یاروحی؟

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )
2706