2737
2734

بچه ها ما وضع مالیمون معمولیه ن بده ن خوبه شوهرم دیر ب دیر حقوقشو میدن معمولا فقط حقوقش برا خورد و خوراک و قسط هامون میره 

مامانم هرروز میاد خونم و واقعا انتظارداره هر چی تو خونست بیارم براش بخوره برا خواهر مجردم ک تو خونس و بابام هم ببره 

شما جای من بودین چیکار میکردین؟وضمون اونجوری نیست ک بشه ب کسی کمک کرد 

بابعضیام باید دهن ب دهن نشد اخه لیاقتشو ندارن

فرض کنین اگ تو یخچال هم انار باشه هم نارنگی مثلاااا و من فقط براش انار بیارم بخوره ناراحت میشه و میگه دخترای دیگم خوبن تو فلانی 

شوهر خواهرام وضعشون خوبه یکی پلیس یکی وکیل

بابعضیام باید دهن ب دهن نشد اخه لیاقتشو ندارن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

ای بابا مامان من تازه کلی چیز خودش میاره ببینه ی نوع میوه دارم پولم برام میزاره 

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
2706