1542
1480

کفش..کباب پیتزا ساندویج..😁

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

من فقط تا الان ۲تومن پول دکتر دادم طبق معمول ....

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر واسه لاغر شدنمه...خدایا ۳سال گذشت و من هنوز چشم انتظارم یه بی بی چک مثبت و یه برگه جواب ازمایش با بتای خوب ببینم ....نمیدونم صلاح کارت چیه....ولی حداقل حالا ک راه ای وی اف را توی زندگیم بازکردی کاری کن بادفعه اول جواب بگیرم ..خواهش میکنم خدای مهربون ...توانقدر بزرگی ک میدونم منو به همه ارزوهام میرسونی ....بچها لطفا واسه نی نی دارشدنم قبل عید ۹۹دعاکنید ....

فقط دارو پوستى خريدم 😑😑😑😑

"درد" يعنى غم دارى بخندى به روت نيارى! "درد" يعنى دورت شلوغِ و كسى ندارى! "درد" يعنى تو خاك خودت غريبِ ديارى! " درد" يعنى شرمنده سفره ى بچه هاتى! "درد" يعنى بدهكار عمر و لحظه هاتى! "درد" يعنى دلتنگ دليل خنده هاتى! درد نون و درد بى عارى!! دردى كه از آشنا دارى!! درد بيخوابى و بيدارى!! باور اينكه خيلى تنهايى...وصله ناجور دنيايى...عمرىِ بيخودى تو رويايى...وقتى كه دست بسته نشستى و خسته اى! حتى به غصه هات وابسته اى!! زندگى تو اين شرايط يعنى "درد"!!! من "درد" مشتركم منو فرياد كن!! همدرد اگه نيستى گاهى ازم ياد كن!! من از خودم بريدمو به انتها رسيدمو از هر غريب و آشنا پُـــرم!!!😔😔😔
8
1403
مبارکت باشه چراهمه روتابستونی خریدی

حراج بوده😂😂

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

یه پالتو ۵۰۰

یه شال ۱۰۰

عروسی داداشم نزدیکه خریدا مونده😰

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه ممکنه یه صلوات برای بسلامت بدنیا اومدن تو دلیم میفرستین؟؟؟ممنونم😍 خدایا شکرت بتو میسپرم نینی خودمو و همه نینیارو.❤
1547