2737
2734
عنوان

تنها شدم

653 بازدید | 75 پست

سلام دوستان. دلم گرفته، بعد از یک سال کشمکش و اصرار شوهر برای طلاق، تنها شدم. امشب بنا بر قراری که گذاشته بودیم، وسایلشو جمع کرد و رفت، پسرمو هم برد. چون میخواست ۵۰۰هزار تومن بده، بچه رو نگه دارم، منم قبول نکردم. گفتم چرا من بچه شو نگه دارم که اگر خدای نکرده چیزی اش بشه هزارتا صاحب پیدا میکنه، اون به جاش خوش باشه و بره هر غلطی میخواد بکنه. اتفاقا انتظار نداشت بچه مو نگه ندارم. هنوز دفتر طلاق نرفتیم برای جدایی اما حکم طلاق صادر شده. قراره یه پولی بهم بده اما میگه ندارم. دارم دق میکنم. اولین شبی که پسرم کنارم نیست. توی خونه تک و تنهام. حوصله کسی رو ندارم اما کاش یه دوستی، یه کسی بود پیشم بود. اما نه بهتر که نیست، بیشتر غصه می خوردم. بچه ها برام دعا کنید صبور باشم و آروم بشم. 

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

منم دلم گرفته☺💔

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چطور دلت اومد پسرتو بدی... تصورشم سخته خدا کمکت کنه

نمیدونم. باورت میشه اینقدر گریه کردم چشمام درد میکنه. چاره ای نداشتم

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد

فقط چرا بچه رو‌ دادی برد ؟؟😢 

مرد ک  بچه نگهدار نیست بچت میفته زیر دست اینو اون 😢

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2738

ذکر یونسیه رو بخون برای رفع غم خوبه 

لا اله الا انت,  سبحانک,  انی کنت من الظالمین

قران بخون,  دعا کن برای پسرت,  خودت 

انشالله خدا خودش کمکت کنه 

مشکلتون چی بود 

عاشق تبادل تجارب هستم ☺☺☺
😔😔😔😔

گریم نمیاد😢😭

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2706