2726
عنوان

خواهرشوهر مجرد

447 بازدید | 20 پست

کیا خواهرشوهر مجرد دارن ک همیشه هم مجبورن باهاش روبرو بشن 😕من دوتا خواهر شوهر دارم ک یکیش هم سن خودمه یکیش دوسال کوچیک تره تو ی ساختمونیم وای دیگه دیوونم کردن تو هرچیزی نظر میدن بیرونم میریم باید جواب بدیم بدتر از مادرشوهر گاهی ک ی حرفی میزنیم تو خونه فرداش دقیقشو میپرسه ازم ک چیشد واینا🙁 دعای هروزم اینه ک دوتاشون باهم عروس بشن برن ایشالله

محبوب همه باش معشوق یکی❤

بهتره از خونه مادرشوهر پاشی و جدا بشی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چ بد 

میشه برای برآورده شدن حاجت قلبیم یه صلوات بفرستین؟من همیشه براتون دعا میکنم ک حاجت روا بشین و غم و غصه از دل همه خانوما بره چون خانوما خیلی دلاشون نازکه و تحمل غصه ندارن...الهی هیچوقت غم به دلتون راه پیدا نکنه

من دارم 

اما باهم یه جا نیستیم

ازمم ۱۰ سال بزرگتره 

خیلیم خوبیم باهم 😬

هرچقدرم اوضاع سخت باشه عاشقانه میخوامت ❤️همه تاپیکام زندگی و حرفای نگفته امه که فقط اینجا میتونم بگم 🌹☺️

عزیزم اونا خونه پدر مادرشونن جای کسیو تنگ نکردن شما برو خب 😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

منننننن البته دوبار ازدواج ناموفق داشته به دلایلی ازش بدم میاد

کاربری چهارممه😒                                                   خوبه چیزی به اسم"عمل زیبایی افزایش قد"وجود نداره وگرنه الان همه ی ایرانیا ۳ متر بودن😐

من دو تا از خودم بزرگتر دارمو مجرد ولی بنده خداها کاری ندارن

اون ک متاهله رو اعصابه

هم سن خودمه

حرف باید حرف اون باشه

بزرگتر و کوچیکتری نمیکنه

همه حرفی میزنه🤨

تیکر ی سالگیه دختر گلمه 👇👇👇👇👇👇                خوش امدی عشق مامان و بابا  😍                              چقد خوشحالیم از بودنت 😊                                     دختر قشنگمو بعد ۴ سالو خورده ای ک منتظر بودیم حتی میکرو هم کردیم.ولی منفی شدبطور طبیعی ب لطف خدا باردار شدم  ...از خدا ناامید نشید دوستای عزیزم..تا خدا نخاد نمیشه..                                    فقط ارامش داشته باشید🥰                                            

وااااا 

عزیزم وقتی خودت هر چی ازت  میپرسن جواب میدی اونام ایناجازه رو ب خودشون میدن هی ازت سوال و جواب کنن 😑😑

منم مجردم تا حالا از زنداداشم نپرسیدم کجا میری کی میای ب من چ 😏

2706